Nahast kehakatted

 • Nahast sandaalid
  Hind vastavalt tellimusele

  Need sandaalid on valmistatud kahekordse tallaga ca 4 mm paksust taimpargitud nahast.

  Rihmad on 2mm nahast, millistest laiemale on lõigatud ja voolitud peale muster.
  Kahe talla vahele on rihmad kinni õmmeldud ning siis tallad omavahel liimitud ja õmmeldud.

  Õmblusteks on kasutatud vahaniiti, värvimiseks nahavärvi. Katteks on neile saanud nii nahaõli kui niiskuskindlust andev kattemääre.

  Plätud on valmistatud kokkuleppega, et tellija neile kingsepa juures veel kummitallad lisaks meisterdada laseb, et nende kandmise iga ikka pikk oleks.

 • Kostüüm tuleartistile Freya Danger. Ehted ehtekunstnikult Keiu Koppel, taimpargitud nahast kostüüm Wanakuramuse Nahakambrist.Kostüüm tuleartistile Freya Danger. Ehted ehtekunstnikult Keiu Koppel, taimpargitud nahast kostüüm Wanakuramuse Nahakambrist.
  Hind vastavalt tellimusele

  Nahast kostüüm koosneb topist, randmekaitsetest ja turvist kujutavast puusavööst. Kostüüm sai loodud parasjagu artistil kavandamisel onud etenduse temaatikat silmas pidades – tulemas oli viikingite teemaline tuleshow.
  Kostüüm on valmistatud käsitsi taimpargitud nahast. Lisaks nahale kasutasime veel metallist osiseid (needid, aasad, pandlad) ning vahatatud polüesterniiti.

  Freya tantsib väga mitmekülgse muusikavaliku järgi ning on oma loomingus sidunud kõhutantsu ja tuleetenduse meeldejäävaks vaatemänguks.

  Selliseid huvitavaid, uhkeid ja väga ilusaid ehteid, mida fotodel näed, valmistab ehtekunstnik Keiu Koppel ning oli nõus lahkesti fotosessiooni tarvis mõned sobivad komplektid laenutama. Keiu kasutab oma loomingus lisaks metallidele ka teisi väga huvitavaid materjale.

  Taimpargitud nahast kostüümi tellimine

  Kui soovid kostüümi või kostüümile aksessuaare tellida, siis saada mulle algatuseks kiri:

  [forminator_form id="62644"]
 • Nahkvest taimparknahastVest on valmistatud taimpargitud nahast ning pea terve vest on kokku pandud nahkpõime abil.
  Hind vastavalt tellimusele

  Vest on valmistatud taimpargitud nahast ning pea terve vest on kokku pandud nahkpõime abil. Vahatatud polüesterniiti kulus vaid suure sisetasku luku kinnitamiseks. Nahkvest on valmistatud otsast lõpuni käsitsi.

  Taimpargitud nahast vesti tellimine

  Vesti valmistamiseks on mul tarvis mõnda Sinule hästi istuvat vesti, millise järgi lõige ja mõõdud paika saada. Ma ei ole rõivastele spetsialiseerunud aga näidisega töötades saan ma mõnda valmistada küll.

  Valmistamiseks lepime kokku igasugustes üksikasjades ning algatuseks saada mulle palun kirjeldus oma soovist:

  [forminator_form id="62644"]

Taimparknahk rõivana

Taimparknahk ei ole materjal, mis rõivaesemena kohe mugav ja pehme on.

Taimparknahk tuleb sisse kanda ning see ei sarnane rõivana alguses mitte kuidagi tänapäeval ehk paremini tuttava kroomnahast valmistatuga. Ma pean eriti ebamugavaks taimpargitud nahast rõivaks sellist, millel juhtumisi varrukad või sääred olema peaks.

Mõnel juhul aga on taimparknaha omadused just see, mida tarvis.

Seega - kui Sa tead, mida tahad ning Sul on mõni põnev mõte, mille teostus mulle huvi võiks pakkuda, siis kirjuta ikka - mõtleme koos!

Soovid midagi lisaks küsida?