Nahast kehakatted

Taimpargitud nahast valmistatud esemed, mis selga või jalga mõeldud.

3 Products

Filters
Done
  • Nahkvest maagile Hannes Vanaküla. Taimparknahk, nahkpõime. Käsitsi tehtud.Nahkvest maagile Hannes Vanaküla. Taimparknahk, nahkpõime. Käsitsi tehtud.
   Hind vastavalt tellimusele

   Vest on valmistatud taimpargitud nahast ning pea terve vest on kokku pandud nahkpõime abil. Vahatatud polüesterniiti kulus vaid suure sisetasku luku kinnitamiseks. Nahkvest on valmistatud otsast lõpuni käsitsi.

   Taimpargitud nahast vesti tellimine

   Vesti valmistamiseks on meile tarvis mõnda Sinule hästi istuvat vesti, millise järgi lõige ja mõõdud paika saada. Me ei ole rõivastele spetsialiseerunud aga näidisega töötades saame me vesti valmistada küll.

   Vesti valmistamiseks lepime kokku igasugustes üksikasjades ning kogu lugu algab sellest, et loeme läbi kõige pealt Sinu soovide kirjelduse:
   [reblex id='51697']

  • Kostüüm tuleartistile Freya Danger. Ehted ehtekunstnikult Keiu Koppel, taimpargitud nahast kostüüm Wanakuramuse Nahakambrist.Kostüüm tuleartistile Freya Danger. Ehted ehtekunstnikult Keiu Koppel, taimpargitud nahast kostüüm Wanakuramuse Nahakambrist.
   Hind vastavalt tellimusele

   Nahast kostüüm koosneb topist, randmekaitsetest ja turvist kujutavast puusavööst. Kostüüm sai loodud parasjagu artistil kavandamisel onud etenduse temaatikat silmas pidades – tulemas oli viikingite teemaline tuleshow.
   Kostüüm on valmistatud käsitsi taimpargitud nahast. Lisaks nahale kasutasime veel metallist osiseid (needid, aasad, pandlad) ning vahatatud polüesterniiti.

   Freya Danger tantsib väga mitmekülgse muusikavaliku järgi ning on oma loomingus sidunud kõhutantsu ja tuleetenduse meeldejäävaks vaatemänguks. Vaata Freyat tantsimas.

   Selliseid huvitavaid, uhkeid ja väga ilusaid ehteid, mida fotodel näed, valmistab ehtekunstnik Keiu Koppel ning oli nõus lahkesti fotosessiooni tarvis mõned sobivad komplektid laenutama. Keiu kasutab oma loomingus lisaks põnevatele metallidele ka teisi väga huvitavaid materjale – vaata näiteks “Tehismaastikud” ja “Lost In Details”

   Taimpargitud nahast kostüümi tellimine

   Kostüümi valmistamiseks lepime kokku igasugustes üksikasjades ning kogu lugu algab sellest, et loeme läbi kõige pealt Sinu soovide kirjelduse:
   [reblex id='51697']

  • Nahast sandaalid
   Hind vastavalt tellimusele

   Need sandaalid on valmistatud kahekordse tallaga ca 4 mm paksust taimpargitud nahast.

   Rihmad on 2mm nahast, millistest laiemale on lõigatud ja voolitud peale muster.
   Kahe talla vahele on rihmad kinni õmmeldud ning siis tallad omavahel liimitud ja õmmeldud.

   Õmblusteks on kasutatud vahaniiti, värvimiseks nahavärvi. Katteks on neile saanud nii nahaõli kui niiskuskindlust andev kattemääre.

   Plätud on valmistatud kokkuleppega, et tellija neile kingsepa juures veel kummitallad lisaks meisterdada laseb, et nende kandmise iga ikka pikk oleks.

   Taimpargitud nahast jalavarjude tellimine

   Jalavarjude valmistamiseks lepime kokku igasugustes üksikasjades ning kogu lugu algab sellest, et loeme läbi kõige pealt Sinu soovide kirjelduse:
   [reblex id='51697']

  Tasub meelel pidada, et taimparknahk ei ole materjal, mis rõivaesemena kohe mugav ja pehme on. Taimparknahk tuleb sisse kanda ning see ei sarnane rõivana alguses mitte kuidagi tänapäeval ehk paremini tuttava kroomnahast valmistatuga. Ma pean eriti ebamugavaks taimpargitud nahast rõivaks sellist, millel juhtumisi varrukad või sääred olema peaks. Aga kui Sul on mõne põneva kostüümi või muu sarnase soov, siis kirjuta ikka – mõtleme koos!

  Kui otsid enda kostüümi juurde lisavarustust

  Siis kirjuta mulle julgesti. Allpool on väike valik vöörihmadest ja -kottidest, mille hulgast isegi Jõuluvana on endale sobiva leidnud!