Püksirihmad ja vööd

Taimpargitud nahast käsitsi valmistatud püksirihmad ja vööd. Austusest kestvate ja korralike materjalide vastu, eelistatakse Nahakambris messingust pandlaid.
Aeg ja kasutamine lisab taimparknahale vaid ilu!

 • Tumepruunid nahkvööd metallpandlagaMusta värvi nahkvööd, laius 40mm, metallpandlaga
  Alates: 50 

  Täisnahast vöörihmad, mis on valmistatud armastusest ja austusest kestvate ning ehtsate materjalide vastu. Kvaliteetne messingust pannal täiendab vääriliselt taimparknahast vööd.

  Valikus on satiinhõbe, satiinkulla ning kulla tooni messingust valmistatud pandlaid. Messingust pannal ei tekita allergiat.
  Ilma satiinkatteta messingpandlaga vööd on võimalik tellida ka patineeritud pandlaga. Lisainfot leiad siit.

  Vaata valikuid This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
 • Nahast vöökomplekt JõuluvanaleNahast vöökomplekt Jõuluvanale
  Hind vastavalt tellimusele

  Selline uhke vöökomplekt valmib kokku lepitud vöö pikkuse ja koti mahutavusega. Ka kõik kaunistuseks nahale voolitud mustrikirjad saavad alati isesugused.

  Lepime kokku vöö laiuses, pikkuses ning nahale voolitavates temaatilistes kaunistustes. Kirjata saab kas ainult vöö, ainult koti või terve komplekti, kasvõi üleni!

  Vöö, vöökomplekti tellimine

  Et kirja kirjutamine hoo sisse saaks, on siin mõned mõtteterad:

  • Kui pikk ja lai peaks säärase uhke vöökomplekti vöö saama? Millise vööümbermõõduga tuleb arvestada?
  • Milliste mõõtmetega võiks olla vöökott? Näiteks üks kord tahtis Jõuluvana kindlasti hulga kompvekke kotti panna. Kui Jõuluvana aga peaks soovima seal ka telefoni või võtmekimpu hoiustada, siis kott võib saada selleks puhuks mitu taskut.
  • Kas soovid, et vöökomplekt oleks kaunistatud nahale voolitud mustripiltidega? On Sul eelistusi – kas pühadetemaatiline, mõni kindel kujutis, pildike või sobiks hoopis mõni uhke mustrikiri? Kui suures ulatuses kaunistusi soovid?
  • Milline värv Sulle meeldiks?
  [forminator_form id="62644"]
 • Pruun kirjatud nahkvööMusta värvi püksirihma ja käeehte komplekt. Püksirihm ja käeehe on sarnase mustrikirjaga kaunistatud. Rihm ja käeehe on asetatud õhtuvalguses kivile, mille ümber kasvavad taimed.
  Hind vastavalt tellimusele

  Käsitsi voolitud piltide ja kirjadega nahkrihm – kas või terves pikkuses!

  Kaunistuseks võivad olla pea ükskõik missugused kujutised. Võid midagi meelepärast ise mõelda või ka valiku mulle jätta. Viimasel juhul nimeta palun mõni olulisem või hingelähedasem element, märgike, et mul oleks millestki kinni hataka.

  Sellise töö maht võib olla väga erinev – alates sellest, millise mustrikirjaga vööd sa ihaldad kuni selleni, millises ulatuses soovid, et selle Sinu või Sinu kallima jaoks kaunistaksin. Sestap palun kirjuta mulle algatuseks, et saaksime üksikasjades kokku leppida:

  Kirjatud vöö tellimine

  Siin on Sulle ka mõned märkmed, et kirja kirjutamisega oleks lihtsam algust teha:

  • Missugust mustrikirja või pilti vööle soovid? See võib jääda ka minu otsuseks, kuid nimeta mulle sel juhul mõned märksõnad. Kui oled pildi osas otsustanud, siis viita või saada mulle fail.
  • Kui suures ulatuses peaks vöö kirjatud saama? Ma saan kaunistada vöö väiksema pildi või märgiga näiteks vöö otsalt või voolida eriti uhke mustrikirja üle terve vöö pikkuse. Mõne mustrikirja lõigu saaks sättida ka näiteks hoopis seljale.
  • Millisele vööümbermõõdule vöö sobima peab?
  • Kui laia vööd soovid?
  • Kas eelistad klassikalist või rullpannalt? Kas Sulle meeldiks patineeritud või erksam messingust pannal?
  [forminator_form id="62644"]
 • Neetidega kaunistatud must ja naturaalne püksirihm suurel kivil, mille tagant paistab kena õhtupäike.Neetidega nahkvöö
  Hind vastavalt tellimusele

  Nahast püksirihm, mille kaunistamiseks saavad needid.

  Neetidest saab moodustada kenad mustrikirjad ning kasutada on nii suuremaid kui väiksemaid, vahel sekka ka erikujulisi. Kaunistuseks võib neid paigutada rihmale osaliselt või katta kasvõi terve vöö. Ja kui juba, siis miks mitte – neete võib kombineerida muidugi ka käsitsi voolitud mustrikirjade, pürograafiatehnikas mustrite või ka augukirjadega.

  Töömaht aga võib olla erinev ning sestap palun, et kirjutad mulle algatuseks oma soovidest:

  Kirjatud vöö tellimine

  Et kirja kirjutamisel ots lahti teha, on siin mõned märkmed:

  • Kui Sa kindlat asetust neetidele ei ole välja mõelnud, siis see võib jääda ka minu otsuseks. kirjelda, kas soovid ainult neete (rohkelt või pigem mõned üksikud) ning kas eelistad hõbedakarva, messingukuldset või patineeritud messingukarva tulemust.
  • Millisele vööümbermõõdule vöö sobima peab?
  • Kui laia vööd soovid?
  • Kas eelistad klassikalist või rullpannalt?
  [forminator_form id="62644"]

Erinevad nahast vöörihmad

Mitmeid toredaid valikuid ja võimalusi

 • Vöörihmad kas või tervele bändile!
 • Nahkvöö Sinu olemas olevale pandlale.
 • Nahast püksirihm läbi õmmeldud äärte ja/või voodriga.
 • Soovid  vööle neete või sirkasid – ka seda saab!

Inspiratsiooniks fotosid nahast vöökomplektidest.
Hea meelega valmistan ka Sulle midagi!

Nahkvööde valmistamisest

Kuidas vöö pikkuse üle otsustada, millist pannalt valida?

Järgnevalt lingilt leiad üsna põhjaliku ülevaate nahkvööde, püksirihmade valmistamise kohta. Kirjutatud on nii pannalde valiku, püksivöö jaoks mõõdu võtmise kui ka kaunistamise võimaluste kohta. Ühtlasi saad sealt ka kohe kirja teele panna, kui oled värskelt kõiki võimalusi uurinud!

Soovid midagi lisaks küsida?