Nahast õlakotid naistele

Alates 190 €

Taimpargitud nahast käsitsi valmistatud õlakotid

Käekotid on pealt kaunistatud erinevate nahale käsitsi voolitud piltide ja mustrikirjadega. Need õlakotid on kõik Wanakuramuse enda mõeldud piltidega kaunistatud ning kui soovid, võid ka oma kotile sellise tellida.

Käekotid on veidi erineva ülesehitusega, kuid neil on kõigil sama suurima sahtli mõõt, mis on 21.5cm kõrgust ning 16.5cm laiust. Vaata erinevate mudelite täpsemaid mõõtmeid piltide allkirjadest fotoalbumis.
Siin esitatud mõõdud on näidiseks ning sarnast kotti saad tellida ka omale meelepärases suuruses. Vaata selle kohta täpsemalt.

Käekotte on nii kolme kui nelja taskuga.
Kottide õlarihmad on pandla abil pikkuse poolest reguleeritavad.
Kinniseks on neil nutikas rihma ja aasaga süsteem, mis on väga kindel lukk aga kasutajale ka väga lihtne ja mugav.

Sellist õlakotti on võimalik tellida muidugi ka teistsuguses mõõdus.
Vaata täpsemalt.

Õlakoti tellimine

Selle tellimisvormi läbi on võimalik osta kirjamata (ilma nahale voolitud pildita) või sarnases ulatuses kirjatud õlakotti, kui piltidel nähtav. Kui soovid näiteks üleni kirjatud kotti või suurema ulatusega pilti, siis palun kirjuta meile, et saaksime Sinu soovid läbi mõelda.

Värvivalik
Milline värv Sulle meeldiks?
Kohatäide
Millise ülesehituse ja mõõtmetega kotti soovid?
Vaata selgituseks albumist pilte.
Kohatäide
Kas soovid kotile ka kaunistuseks pilti?
Sarnases ulatuses, kui piltidelt nähtav on.
Kohatäide
Kui tellid voolitud pildiga nahast eseme, siis siin saad täpsustada oma soove.
Product total
Options total
Grand total
Kategooria:
Logi sisse või loo konto Soovinimekirja kasutamiseks.

Nahatöödest

Kõik meie valmistatud esemed on otsast lõpuni käsitsi tehtud ehtsast nahast.

Kasutame õmblusteks väga tugevat vahatatud niiti – ka õmblustööd on Nahakambris käsitsi tehtavad tööd.

Nahast õlakottide valmistamise kohta:

*Lingid avanevad uuel lehel


Nahatööde tellimisest

Wanakuramuse valmistatud nahast esemed on tellimustööd ning sestap on meil võimalik arvesse võtta igasuguseid soove. Kui ülal pakutud tellimisvormist jääb väheseks ning mõtteid ja küsimusi on rohkem, siis kirjuta meile julgesti vabas vormis kiri:

Kirjuta meile oma soovidest


  * Ära muretse, me vastame kirjadele väga kiiresti!

  Taimparknahk ja muud materjalid

  Loe materjalide kohta, mida oma töödeks kasutame:

  Tellimustööde teostamisest

  Nahast esemed valmivad Wanakuramuse Nahakambris suures enamuses tellimustöödena. Seetõttu on meil võimalik pakkuda ka nõnda palju valikuvõimalusi – ei ole meil piiranguid ei mõõtude ega kuju osas ning ka nahale voolitud pildid ja mustrikirjad saad oma maitse järgi välja valida.

  Kõik Wanakuramuse Nahakambris valmistatud esemed on otsast lõpuni käsitsi tehtud. See annab võimaluse pakkuda kõigile vastavalt vajadusele ja soovidele valmistatud esemeid. Kui inimesed on erinevad, siis miks peaks kõigile samasugune lahendus sobima?

  Et Sinu soovitud nahast ese valmistada, selleks on meil mõistagi peale tellimuse kätte saamist ka aega tarvis. Me töötame nö elava järjekorraga ning eseme valmistamise aeg üksi ei sõltu mitte sellest, et kui kaua konkreetse eseme valmistamiseks kulub, vaid ka eelolevatest kokkulepetest. See aeg on kogu aeg muutumises ning kui Sulle on väga oluline mingisugune ese kindlaks kuupäevaks kätte saada, siis võta julgesti ühendust ning küsi täpselt järele. Laias laastus võib arvestada, et tellimuse valmimiseni võib kuluda nii kahest nädalast kuni kuu aega.

  Talvine pööriaeg Wanakuramuse Nahakambris

  Me teame, et meie töödest on saanud hinnatud kingitused igasuguste tähtpäevade ja pühade puhul. Sestap on meil muidugi juba november ning ammugi detsember väga tihedad tööajad ning tellimuse valmistamise järjekorrad ka pikemad.

  Kõik esemed, mis on märgitud valmis toodeteks jõuavad Sinuni postipaki liikumise kiirusel – paki paneme teele hiljemalt järgmisel päeval.

  Arvustused

  Tooteülevaateid veel ei ole.

  Ole esimene, kes hindab toodet “Nahast õlakotid naistele”

  Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga