Nahast portfell

Valmistan taimpargitud nahast portfelli kokku lepitud mõõtude järgi. Taskute paigutus ja hulk ei ole piiratud.

Kaunistuseks pakun portfellile käsitsi voolitud pilte ja mustrikirju. Vahel on ka mitmevärviliseks maalitud pilt tore lisa!

Portfelli tellimine

Tellimuse asjus kokku leppimiseks saada mulle palun kirjeldus oma soovist. Kirjavormi kõrvalt leiad ka veidi kirjeldusi, mida saad portfelli tellimisel valida.

Kategooria:

Kirjeldus

Valikutest portfelli tellimisel

  • Ühe või mitme peamise suure sahtliga portfell. Mitme sahtliga variandil on keskel vahesein, mida saab ära kasutada väiksemate taskute paigutamiseks.
  • Sisemised väiksemad taskud. Kui Sinu kotis on ka üks suur sahtel keskel, siis väiksemaid taskuid saab paigutada nii esiseina kui tahaseina. Need pakuvad meeldivat võimalust väiksemaid esemeid kotis organiseerida.
  • Välised taskud. Väliseid väikeseid panipaiku saab kinnitada nii portfelli etteotsa kui külgedele. Need sobivad hästi selliste esemete hoiustamiseks, mida sooviksid käigu pealt kiirelt kätte saada.
  • Õlarihma pikkust saad sättida metallist pandla abil. Soovitan otsustada pigem laia õlarihma kasuks, mis ei sooniks sulle raskema koti juhul õlga. Kui soovid vahel kotti kasutada ilma õlarihmata, panen sellele ka karabiinid otstesse.
  • Portfell võib saada sangaga.

Nahatööde tellimine

Kirjuta mulle