Nahast kott nugadele

Nahast nugadekotiga võtad kõik oma noad ja muudki tööriistad mugavalt –
ükskõik kuhu aga minek on – kaasa.

Piltidel olevad noakotid on veidi erineva mõõdu ja mahutavusega. Noakoti sisse teeme kokku lepitud mõõdus ja arvu taskuid nugadele kui ka muudele esemetele. Nugade terad kaetakse kotti kokku pannes nahast klapiga ning koti ühes servas on lukuga lisatasku muude esemete tarvis.

Kott keeratakse rulli, kinnitatakse pealt kahe rihmaga ning seda saab kaasas kanda ka sangast või õlarihma abil õlakotina.

Vaata veel lisaks noakoti valmistamise kohta.

Noakoti tellimine

Tööde käigus on selgeks saanud, et töövahendeid on erinevaid ning eelistusedki varieeruvad. Võimalusi koti sisuosa ülesehituseks on palju ning sestap on kõige mõistlikum alustada sellest, et kirjutad meile oma soovidest.
Siin on ka väike meelespea, mis ehk aitab algatuseks mõne soovi kirja panna:

 • Millise mõõduga ja kui palju nuge soovid kotti mahutada? Oluline on pikima noa (või muu tööriista) pikkus, mis kotti mahutuma peab. Nugadele mõeldud taskud koti sees võivad samuti saada erineva laiusega, et mõned väiksemad noad ehk paremini paigas istuks. Selleks peab meil teada olema ka nugade käepidemete laiuse kohta.
 • Kas soovid mõnda lisataskut (lukuga näiteks) noataskute kõrvale?
 • Kas teeme noakotile ka sanga ja õlarihma?
 • Milline värv sulle meeldiks?
 • Kas voolime kotile ka mõne pildi, mustri või nimetähed? (mustriks- pildiks võib olla pea ükskõik milline kujutis).

Nahatöödest

Noakoti valmistame käsitsi taimpargitud nahast.
Õmblusteks kasutame väga tugevat vahatatud niiti – ka õmblustööd on Nahakambris käsitsi tehtavad tööd.

Mõõdud

Mõõtude osas ei ole meil mingisuguseid piiranguid – koti saad tellida täpselt nii suure, kui palju nuge mahutada soovid ning kui pikad noad on.

Lisataskud koti sees

Kui soovid nugade kõrvale muid töövahendeid mahutada, siis saame nugadele mõeldud taskute kõrvale ka muid taskuid teha. Koti ülesehitusel ei ole samuti kui mõõtudelgi mingisugust piirangut.

Pildid ja mustrid

Nahale voolime Sinu soovil koti kaunistamiseks mõne pildi või mustri. Pildil oleva koti jaoks otsustas tellija nime kasuks.

Kirjuta meile oma soovidest


  * Ära muretse, me vastame kirjadele väga kiiresti!

  Taimparknahk ja muud materjalid

  Loe materjalide kohta, mida oma töödeks kasutame:

  Tellimustööde teostamisest

  Nahast esemed valmivad Wanakuramuse Nahakambris suures enamuses tellimustöödena. Seetõttu on meil võimalik pakkuda ka nõnda palju valikuvõimalusi – ei ole meil piiranguid ei mõõtude ega kuju osas ning ka nahale voolitud pildid ja mustrikirjad saad oma maitse järgi välja valida.

  Kõik Wanakuramuse Nahakambris valmistatud esemed on otsast lõpuni käsitsi tehtud. See annab võimaluse pakkuda kõigile vastavalt vajadusele ja soovidele valmistatud esemeid. Kui inimesed on erinevad, siis miks peaks kõigile samasugune lahendus sobima?

  Et Sinu soovitud nahast ese valmistada, selleks on meil mõistagi peale tellimuse kätte saamist ka aega tarvis. Me töötame nö elava järjekorraga ning eseme valmistamise aeg üksi ei sõltu mitte sellest, et kui kaua konkreetse eseme valmistamiseks kulub, vaid ka eelolevatest kokkulepetest. See aeg on kogu aeg muutumises ning kui Sulle on väga oluline mingisugune ese kindlaks kuupäevaks kätte saada, siis võta julgesti ühendust ning küsi täpselt järele. Laias laastus võib arvestada, et tellimuse valmimiseni võib kuluda nii kahest nädalast kuni kuu aega.

  Kõik esemed, mis on märgitud valmis toodeteks jõuavad Sinuni postipaki liikumise kiirusel.

  Arvustused

  Tooteülevaateid veel ei ole.

  Ole esimene, kes hindab toodet “Nahast kott nugadele”

  Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga