Nahast randmekaitsmed

Taimpargitud nahast käsitsi valmistatud randmekaitsmed.

Need randmekaitsmed sai tehtud mitmeks otstarbeks. Esiteks töötab kingituse saanud meesterahvas metallitöökojas ning töö käigus satuvad pisikesed metallitükid randmetele ning teevad haiget. Seega – neil on ka väga praktiline otstarve antud juhul. Teiseks – olevat see meesterahvas ka raskema muusika austaja ning sellised randmekaistmed on ühtlasi ka paslikud eheteks!

Ja me oleme nõus – miks mitte praktiline ese teha ühtlasi ka kena!

Randmekaitsmete tellimiseks on tarvis võtta kaks mõõtu. Ümbermõõt randme käelaba poolsest otsast ning siis teine mõõt käevarrelt sealt maalt vastavalt, kui pikad randmekaitsmed saama peavad.

Sellistele nahast randmekaitsetele on kõige mõistlikum kinniseks panna pandlad, sest nende abil on kõige rohkem võimalik nende istuvust ka reguleerida.

Vaata, mida oleme lisaks kirjutanud käeehete valmistamisest

Nahast randmekaitsmete tellimine

Randmekaitsmed valmistame nii mõõdu kui väljanägemise poolest kokkuleppe järgi. Lisaks soovime Sinuga läbi arutada ka võimalikud nahale voolitavad pildid ja mustrikirjad. Sestap on kõige mõistlikum, kui algatuseks kirjutad meile oma soovidest.
Siin on ka väike meelespea, mis ehk aitab esialgu peamise kirja panna:

 • Märgi eelnimetatud vajalikud randmelt võetud mõõdud ning kui pikad peaksid randmekaitsed saama.
 • Milline värv Sulle meeldib?
 • Kas soovid randmekaitsmetele kaunistuseks ka mingisugust käsitsi voolitud pilti või kirja?
Logi sisse või loo konto Soovinimekirja kasutamiseks.

Nahatöödest

Valmistame kõik tooted otsast lõpuni käsitsi ning kasutame oma töödeks ainult taimpargitud nahka.

Nahast käeehete valmistamise kohta:

*Lingid avanevad uuel lehel

Kirjuta meile oma soovidest


  * Ära muretse, me vastame kirjadele väga kiiresti!

  Taimparknahk ja muud materjalid

  Loe materjalide kohta, mida oma töödeks kasutame:

  Tellimustööde teostamisest

  Nahast esemed valmivad Wanakuramuse Nahakambris suures enamuses tellimustöödena. Seetõttu on meil võimalik pakkuda ka nõnda palju valikuvõimalusi – ei ole meil piiranguid ei mõõtude ega kuju osas ning ka nahale voolitud pildid ja mustrikirjad saad oma maitse järgi välja valida.

  Kõik Wanakuramuse Nahakambris valmistatud esemed on otsast lõpuni käsitsi tehtud. See annab võimaluse pakkuda kõigile vastavalt vajadusele ja soovidele valmistatud esemeid. Kui inimesed on erinevad, siis miks peaks kõigile samasugune lahendus sobima?

  Et Sinu soovitud nahast ese valmistada, selleks on meil mõistagi peale tellimuse kätte saamist ka aega tarvis. Me töötame nö elava järjekorraga ning eseme valmistamise aeg üksi ei sõltu mitte sellest, et kui kaua konkreetse eseme valmistamiseks kulub, vaid ka eelolevatest kokkulepetest. See aeg on kogu aeg muutumises ning kui Sulle on väga oluline mingisugune ese kindlaks kuupäevaks kätte saada, siis võta julgesti ühendust ning küsi täpselt järele. Laias laastus võib arvestada, et tellimuse valmimiseni võib kuluda nii kahest nädalast kuni kuu aega.

  Talvine pööriaeg Wanakuramuse Nahakambris

  Me teame, et meie töödest on saanud hinnatud kingitused igasuguste tähtpäevade ja pühade puhul. Sestap on meil muidugi juba november ning ammugi detsember väga tihedad tööajad ning tellimuse valmistamise järjekorrad ka pikemad.

  Kõik esemed, mis on märgitud valmis toodeteks jõuavad Sinuni postipaki liikumise kiirusel – paki paneme teele hiljemalt järgmisel päeval.

  Arvustused

  Tooteülevaateid veel ei ole.

  Ole esimene, kes hindab toodet “Nahast randmekaitsmed”

  Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga