Nahast võtmetasku

Alates 25 €

Käsitsi taimparknahast valmistatud võtmetasku.

Võtmetasku ei lase võtmetel vastu teisi kotis või taskus olevaid esemeid kriipida.

Nahast tasku kaunistuseks voolime sellele Sinu soovil mõne pildi või märgi. Kinniseks on pakkuda metallist trukki või väikest nuppu.

Võtmetasku tellimine

Selle vormi läbi saab tellida võtmetaskut ette määratud mõõtmetes, mida saad ka piltidelt näha.
Erinevad soovid saavad ka täidetud, kui meile sellest kirjutad.

Värvivalik
Kohatäide
Vali võtmetasku mõõt ja tegumood
Kohatäide
Kas soovid võtmetaskule ka pilti?
Kohatäide
Kui tellid voolitud pildiga nahast eseme, siis siin saad täpsustada oma soove.
Product total
Options total
Grand total
Logi sisse või loo konto Soovinimekirja kasutamiseks.

Nahatöödest

Valmistame kõik oma tooted otsast lõpuni käsitsi ning kasutame tööks taimpargitud nahka.

Võtmetasku valmistame hea meelega ka Sinu nimetatud mõõtmete järgi, üleni kirjatult või mõne teistsuguse tegumoega. Sedasi saame pakkuda sobivat ümbrist ka siis, kui soovid selles hoida ainult üht väikest võtit ning ka juhul, kui Sul on mitmeid pikki ja suuri võtmeid kimbus.

Võtmetasku trukiga

Kellukakujuline nahast tasku, millisest on nahkpael läbi tõmmatud – ühes otsas võtmerõngas, teises trukk. Kui võtmekimp on tasku sisse tõmmatud, saab truki ümber nahast tasku alumise ääre kinnitada.

Suur nahast võtmetasku puu pildiga
Nahale voolitud toreda harulise puu pildiga nahast võtmetasku. Selle tasku mõõdud on 10x15cm.

Klapiga nahast tasku võtmetele

Ka sellises nahast võtmetaskus on nahkpael ühendatud võtmerõngaga ning paela abil saab võtmekimbu taskusse sisse tõmmata.  Tasku suu kinnitub väikese klapiga.

Nahast võtmetasku lõpmatuse sõlmega
Nahast võtmetasku kinnitub pealt metallnupuga. Tasku on vamistatud mõõdus 6x10cm.

Erinevad nahast võtmetaskud

Ka teistsugused variandid on kõik võimalikud – näiteks kellukakujuline tasku, mille nahkrihmake kinnitub metallnupu taha või nahast vutlar võtmetele, mille klapi kinniseks on metallist trukk. Lisaks on meil võimalik valmistada võtmetasku ka mõne teistusguse kujuga, teistes mõõtmetes. Seega, kui tellimisvorm ei täida antud juhul vajadusi, siis saada meile kiri oma soovidega.

Nahatööde tellimisest

Wanakuramuse valmistatud nahast esemed on tellimustööd ning sestap on meil võimalik arvesse võtta igasuguseid soove. Kui ülal pakutud tellimisvormist jääb väheseks ning mõtteid ja küsimusi on rohkem, siis kirjuta meile julgesti vabas vormis kiri:

Kirjuta meile oma soovidest


  * Ära muretse, me vastame kirjadele väga kiiresti!

  Taimparknahk ja muud materjalid

  Loe materjalide kohta, mida oma töödeks kasutame:

  Tellimustööde teostamisest

  Nahast esemed valmivad Wanakuramuse Nahakambris suures enamuses tellimustöödena. Seetõttu on meil võimalik pakkuda ka nõnda palju valikuvõimalusi – ei ole meil piiranguid ei mõõtude ega kuju osas ning ka nahale voolitud pildid ja mustrikirjad saad oma maitse järgi välja valida.

  Kõik Wanakuramuse Nahakambris valmistatud esemed on otsast lõpuni käsitsi tehtud. See annab võimaluse pakkuda kõigile vastavalt vajadusele ja soovidele valmistatud esemeid. Kui inimesed on erinevad, siis miks peaks kõigile samasugune lahendus sobima?

  Et Sinu soovitud nahast ese valmistada, selleks on meil mõistagi peale tellimuse kätte saamist ka aega tarvis. Me töötame nö elava järjekorraga ning eseme valmistamise aeg üksi ei sõltu mitte sellest, et kui kaua konkreetse eseme valmistamiseks kulub, vaid ka eelolevatest kokkulepetest. See aeg on kogu aeg muutumises ning kui Sulle on väga oluline mingisugune ese kindlaks kuupäevaks kätte saada, siis võta julgesti ühendust ning küsi täpselt järele. Laias laastus võib arvestada, et tellimuse valmimiseni võib kuluda nii kahest nädalast kuni kuu aega.

  Talvine pööriaeg Wanakuramuse Nahakambris

  Me teame, et meie töödest on saanud hinnatud kingitused igasuguste tähtpäevade ja pühade puhul. Sestap on meil muidugi juba november ning ammugi detsember väga tihedad tööajad ning tellimuse valmistamise järjekorrad ka pikemad.

  Kõik esemed, mis on märgitud valmis toodeteks jõuavad Sinuni postipaki liikumise kiirusel – paki paneme teele hiljemalt järgmisel päeval.

  Arvustused

  Tooteülevaateid veel ei ole.

  Ole esimene, kes hindab toodet “Nahast võtmetasku”

  Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga