Nahast kellarihm

Taimpargitud nahast käsitsi valmistatud kellarihm.

Kellarihm valmib vastavalt konkreetsele kellale. Sellisel moel töötades on meil võimalik arvestada iga kella iseärasustega, nagu tema raskus ja suurus, et rihm saaks kellale sobiv.

Loe, millistele kelladele me kellarihma valmistada saame ja millistele mitte.

Kellarihma tellimiseks palume Sul meile algatuseks saata kiri ning märkida:

 • Millisele kellale uut rihma soovid? Lisa ka pilt või viide pildile, et näeksime milline on kella ja rihma ühendus.
 • Mõõda vedrupulga ja kella korpuse vahe üle – märgi, millise mõõdu said?
 • Kirjelda, milline kellarihm Sulle meeldiks?
 • Kui kellal ei ole vana rihma alles, siis kirjuta kindlasti ka, et millise randmeümbermõõduga peame arvestama.
 • Milline värv sulle meeldiks?
 • Kas voolime rihmale ka mõne mustri või nimetähed?
Ava kirjavorm – kirjuta kohe!


  * Ära muretse, me vastame kirjadele väga kiiresti!

  Kategooria:
  Logi sisse või loo konto Soovinimekirja kasutamiseks.

  Nahatöödest

  Soovime, et meie tööd oleks pika elueaga, sest nähtud vaev väärib seda.

  Enamasti saame me sinu saadetud pildilt teada, et töö on teostatav, lepimegi järgmiseks kokku juba kella saatmise asjus ning paneme tööaja paika.

  Aga kellasid on tänapäeval nii palju erinevaid ning et hoida kokku nii Sinu kui meie ressursse, siis püüame välistada tühjad käigud. Aastate jooksul on kogunenud teadmisi sellest, mida me saame teha ning vastavalt ka, et mida me ei taha teha.

  Mõned asjaolud, millisel juhul me kellarihma valmistamist ette ei võta

  Tänapäeval on teine kord kella ja rihma ühenduskohad disainitud erikujulisteks – kas on seal mingi huvitav “hammas” või sakk sees näiteks. Sellised kellad on originaalis tavaliselt spetsiaalselt vormis valatud kummist või silikoonist vmt materjalist rihmaga ning peab ütlema, et kahjuks sellisele ühenduskohale muud rihma polegi võimalik panna.

  Seda selle pärast, et tavaliselt on sel juhul ka kella korpus disainitud voolujooneliselt niimoodi kumeralt spetsiaalselt just tollele rihmale üle minema ning ükskõik missugune teine kellarihm saab seal kõrval olema inetu.

  Lisaks on siis ka enamasti rihma kinnitus kella korpuse külge imepisike, vahest ka kaheks jaotatud ning selliste mõõtmete juures peaksime kasutama kõige õhemat nahka, mis meie varudes leidub. Aga sellisest rihmast ei ole siis küll vastupidavust loota ning sellist tööd me ette võtta ei taha. Rihm lihtsalt ei jää kella raskust korralikult toetama.

  Teine variant on, et kellale ei ole küll sellist spetsiaalset rihma eluajaks külge määratud aga korpuse ja vedrupulga vahel on lihtsalt väga väike ruum ning siin kehtib sama, mis eelnevalt viimases lõigus nimetatud – kui kella korpuse ja vedrupulga vahe on alla kahe millimeetri, siis me kellarihma valmistamist ette ei võta.

  Taimparknahk ja muud materjalid

  Loe materjalide kohta, mida oma töödeks kasutame

  Lingid avanevad uuel lehel.

  Tellimustööde teostamisest

  Nahast esemed valmivad Wanakuramuse Nahakambris suures enamuses tellimustöödena. Seetõttu on meil võimalik pakkuda ka nõnda palju valikuvõimalusi – ei ole meil piiranguid ei mõõtude ega kuju osas ning ka nahale voolitud pildid ja mustrikirjad saad oma maitse järgi välja valida.

  Kõik Wanakuramuse Nahakambris valmistatud esemed on otsast lõpuni käsitsi tehtud.
  See annab võimaluse pakkuda kõigile vastavalt vajadusele ja soovidele valmistatud esemeid. Kui inimesed on erinevad, siis miks peaks kõigile samasugune lahendus sobima?

  Et Sinu soovitud nahast ese valmistada, selleks on meil mõistagi peale tellimuse kätte saamist ka aega tarvis.
  Me töötame nö elava järjekorraga ning eseme valmistamise aeg üksi ei sõltu mitte sellest, et kui kaua konkreetse eseme valmistamiseks kulub, vaid ka eelolevatest kokkulepetest. See aeg on kogu aeg muutumises ning kui Sulle on väga oluline mingisugune ese kindlaks kuupäevaks kätte saada, siis võta julgesti ühendust ning küsi täpselt järele.