Nahast ribaehted

Alates 35

Taimpargitud nahast käsitsi valmistatud laiad käeehted.

Nahast ribaehte iseärasus on, et kuigi tegelikult on ehe ühes tükis, siis randmel annab see mulje justkui mitme tiiruga ehtest.

Laiad nahast käeehted võimaldavad natuke suurejoonelisemat kirjamist. Võid ise mõned meeldivad välja valida või jätta otsuse Wanakuramusele – me joonistame väga uhkeid kirju.

Loomi ja linde kahjuks detailselt nii väikesele pinnale voolima ei mahu, kuid igasugused märgikesed ja sarnased elemendid jäävad väga effektsed ja kenad.

Vaata lisainfot ehete valmistamise ning teistsuguste soovide täitmise kohta.

Nahast käeehe valmib kokku lepitud randme ümbermõõdule ning selle kinniseks saab pannal.

Nahast käeehte tellimine

Värvivalik
Kohatäide
Millisele randme ümbermõõdule peab ehe sobima?
Product total
Options total
Grand total
Kategooria:

Nahatöödest

Valmistame kõik tooted otsast lõpuni käsitsi ning kasutame oma töödeks ainult taimpargitud nahka.

Nahast käeehete valmistamise kohta:

*Lingid avanevad uuel lehel


Nahatööde tellimisest

Wanakuramuse valmistatud nahast esemed on tellimustööd ning sestap on meil võimalik arvesse võtta igasuguseid soove. Kui ülal pakutud tellimisvormist jääb väheseks ning mõtteid ja küsimusi on rohkem, siis kirjuta meile julgesti vabas vormis kiri:

Kirjuta meile oma soovidest


  * Ära muretse, me vastame kirjadele väga kiiresti!

  Taimparknahk ja muud materjalid

  Loe materjalide kohta, mida oma töödeks kasutame:

  Tellimustööde teostamisest

  Nahast esemed valmivad Wanakuramuse Nahakambris suures enamuses tellimustöödena. Seetõttu on meil võimalik pakkuda ka nõnda palju valikuvõimalusi – ei ole meil piiranguid ei mõõtude ega kuju osas ning ka nahale voolitud pildid ja mustrikirjad saad oma maitse järgi välja valida.

  Kõik Wanakuramuse Nahakambris valmistatud esemed on otsast lõpuni käsitsi tehtud. See annab võimaluse pakkuda kõigile vastavalt vajadusele ja soovidele valmistatud esemeid. Kui inimesed on erinevad, siis miks peaks kõigile samasugune lahendus sobima?

  Et Sinu soovitud nahast ese valmistada, selleks on meil mõistagi peale tellimuse kätte saamist ka aega tarvis. Me töötame nö elava järjekorraga ning eseme valmistamise aeg üksi ei sõltu mitte sellest, et kui kaua konkreetse eseme valmistamiseks kulub, vaid ka eelolevatest kokkulepetest. See aeg on kogu aeg muutumises ning kui Sulle on väga oluline mingisugune ese kindlaks kuupäevaks kätte saada, siis võta julgesti ühendust ning küsi täpselt järele. Laias laastus võib arvestada, et tellimuse valmimiseni võib kuluda nii kahest nädalast kuni kuu aega.

  Kõik esemed, mis on märgitud valmis toodeteks jõuavad Sinuni postipaki liikumise kiirusel.

  Arvustused

  Tooteülevaateid veel ei ole.

  Ole esimene, kes hindab toodet “Nahast ribaehted”

  Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga