Nahast vöökomplekt kahte pidi kantava kerge vöökotiga

Alates 140€

Taimpargitud nahast käsitsi valmistatud vöö ja koti komplekt.

Nahast pistlukuga vöökotti saab kanda vööl nii horisontaalselt kui vertikaalselt. Mõeldud on see telefoni mahutamiseks ning vastavalt oma tegumoele – koti suu avaneb koti kitsamast küljest – peaks miski, mida seal soovitakse hoida igal juhul olema piklik.

Vaata ka materjalide ja töö teostamise kohta

Vöökomplekti tellimine

Värvivalik
Kohatäide
Vali sobiv laius vööle
Kohatäide
Product total
Options total
Grand total

Nahatöödest

Wanakuramuse nahkrihmad ja vöökotid on kõik käsitsi valmistatud, paksust taimpargitud nahast.

Mõõdud ning värv saavad paika tellija soovi järgi.
Nahast püksirihmal saab olema kaks vööaasa – üks pandla taga kohe ning teine liikuv aas, mille saab sobivasse kohta paigutada rihma otsa kinnitamiseks. Kasutame korralikke ja viisakaid metallpandlaid.

Kõik õmblused teeme tugeva vahatatud niidiga, mida käte vahel puruks tõmmata ei saa. Ka õmblustööd on Nahakambris käsitööd.

Muidugi on võimalik sarnast vöö ja koti komplekti tellida ka kirjatult (nahale voolitud piltide või mustrikirjadega). Selleks kasuta palun eraldi kirjavormi, et saaksime tellimuse üksikasjades kokku leppida.

Nahkihmade- vööde valmistamise kohta:


Nahatööde tellimisest

Wanakuramuse valmistatud nahast esemed on tellimustööd ning sestap on meil võimalik arvesse võtta igasuguseid soove. Kui ülal pakutud tellimisvormist jääb väheseks ning mõtteid ja küsimusi on rohkem, siis kirjuta meile julgesti vabas vormis kiri:

Kirjuta meile oma soovidest


  * Ära muretse, me vastame kirjadele väga kiiresti!

  Taimparknahk ja muud materjalid

  Loe materjalide kohta, mida oma töödeks kasutame:

  Tellimustööde teostamisest

  Nahast esemed valmivad Wanakuramuse Nahakambris suures enamuses tellimustöödena. Seetõttu on meil võimalik pakkuda ka nõnda palju valikuvõimalusi – ei ole meil piiranguid ei mõõtude ega kuju osas ning ka nahale voolitud pildid ja mustrikirjad saad oma maitse järgi välja valida.

  Kõik Wanakuramuse Nahakambris valmistatud esemed on otsast lõpuni käsitsi tehtud. See annab võimaluse pakkuda kõigile vastavalt vajadusele ja soovidele valmistatud esemeid. Kui inimesed on erinevad, siis miks peaks kõigile samasugune lahendus sobima?

  Et Sinu soovitud nahast ese valmistada, selleks on meil mõistagi peale tellimuse kätte saamist ka aega tarvis. Me töötame nö elava järjekorraga ning eseme valmistamise aeg üksi ei sõltu mitte sellest, et kui kaua konkreetse eseme valmistamiseks kulub, vaid ka eelolevatest kokkulepetest. See aeg on kogu aeg muutumises ning kui Sulle on väga oluline mingisugune ese kindlaks kuupäevaks kätte saada, siis võta julgesti ühendust ning küsi täpselt järele. Laias laastus võib arvestada, et tellimuse valmimiseni võib kuluda nii kahest nädalast kuni kuu aega.

  Kõik esemed, mis on märgitud valmis toodeteks jõuavad Sinuni postipaki liikumise kiirusel.

  Arvustused

  Tooteülevaateid veel ei ole.

  Ole esimene, kes hindab toodet “Nahast vöökomplekt kahte pidi kantava kerge vöökotiga”

  Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga