Nahkvöö

Alates 30

Käsitsi valmistatud klassikalised ehtsast nahast vööd.

Nahad on alati erinevad, kuid nahk mida tööks kasutame ei ole pinnalt kokku pressitud ning sestap on tihemini nahal endal uhked jooned ja keerud sees.
See kaunistabki neid vöid.

Vaata ka materjalide ja töö teostamise kohta

Nahkvöö tellimine

Värvivalik
Vali vöö värv
Kohatäide
Millist pannalt eelistad?
Kasutame korralikke tugevaid ja viisakaid metallpandlaid.
Kohatäide
Millise laiusega vööd soovid?
Kohatäide
Vöö otsa kuju
Milline vorm Sulle meeldib?
Kohatäide
Product total
Options total
Grand total
Logi sisse või loo konto Soovinimekirja kasutamiseks.

Nahatöödest

Nahast vöörihmad saavad käsitsi valmistatud paksust taimpargitud nahast.

Mõõdud ning värv saavad paika tellija soovi järgi. Nahast püksirihmal saab olema kaks vööaasa – üks pandla taga kohe ning teine liikuv aas, mille saab sobivasse kohta paigutada rihma otsa kinnitamiseks.

Kasutame korralikke, vastupidavaid ning viisaka väljanägemisega metallist rihmapandlaid.

Nahkihmade- vööde valmistamise kohta:


Nahatööde tellimisest

Wanakuramuse valmistatud nahast esemed on tellimustööd ning sestap on meil võimalik arvesse võtta igasuguseid soove. Kui ülal pakutud tellimisvormist jääb väheseks ning mõtteid ja küsimusi on rohkem, siis kirjuta meile julgesti vabas vormis kiri:

Nahkrihma lugu on tegelikult Wanakuramuse saamislugu.
Hazgal oli juba mitmendama poevöö häbematult lühikese ajaga puruks kulutanud ja hirmus pahane selle loo peale. Hoidis siis kõhu kõrvalt kokku ja ostis kord hädapäraseid nahatöö tööriistu väljamaalt. Hoidsin mina ka kõhu kõrvalt kokku ja tellisin ühe paksu naha salaja kah. Vot, siis tegi Hazgal omale vägeva vöö, mida ta tänase päevani kasutab ja mina sain selle ümara koti teha omale.
Siis tegime sõpradele tuttavatele üht- teist, mis kellelgi tarvis oli ja näe, tänase päevani teeme, mida kellelgi tarvis on.

Kirjuta meile oma soovidest


  * Ära muretse, me vastame kirjadele väga kiiresti!

  Taimparknahk ja muud materjalid

  Loe materjalide kohta, mida oma töödeks kasutame:

  Tellimustööde teostamisest

  Nahast esemed valmivad Wanakuramuse Nahakambris suures enamuses tellimustöödena. Seetõttu on meil võimalik pakkuda ka nõnda palju valikuvõimalusi – ei ole meil piiranguid ei mõõtude ega kuju osas ning ka nahale voolitud pildid ja mustrikirjad saad oma maitse järgi välja valida.

  Kõik Wanakuramuse Nahakambris valmistatud esemed on otsast lõpuni käsitsi tehtud. See annab võimaluse pakkuda kõigile vastavalt vajadusele ja soovidele valmistatud esemeid. Kui inimesed on erinevad, siis miks peaks kõigile samasugune lahendus sobima?

  Et Sinu soovitud nahast ese valmistada, selleks on meil mõistagi peale tellimuse kätte saamist ka aega tarvis. Me töötame nö elava järjekorraga ning eseme valmistamise aeg üksi ei sõltu mitte sellest, et kui kaua konkreetse eseme valmistamiseks kulub, vaid ka eelolevatest kokkulepetest. See aeg on kogu aeg muutumises ning kui Sulle on väga oluline mingisugune ese kindlaks kuupäevaks kätte saada, siis võta julgesti ühendust ning küsi täpselt järele. Laias laastus võib arvestada, et tellimuse valmimiseni võib kuluda nii kahest nädalast kuni kuu aega.

  Talvine pööriaeg Wanakuramuse Nahakambris

  Me teame, et meie töödest on saanud hinnatud kingitused igasuguste tähtpäevade ja pühade puhul. Sestap on meil muidugi juba november ning ammugi detsember väga tihedad tööajad ning tellimuse valmistamise järjekorrad ka pikemad.

  Kõik esemed, mis on märgitud valmis toodeteks jõuavad Sinuni postipaki liikumise kiirusel – paki paneme teele hiljemalt järgmisel päeval.

  Arvustused

  Tooteülevaateid veel ei ole.

  Ole esimene, kes hindab toodet “Nahkvöö”

  Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga