Nahast kandekott

Nahast mahukas kandekott on mõnus kaaslane, mis ei ole sugugi pretensioonikas.

Kott sobib nii trennisaali suundudes pesemisvahendite ja vahetusriiete mahutamiseks, kott on mugav osturetkel ning selline kott ei kahanda Sinu soliidsust, kui kaasad selle abivahendina ametlikumat laadi asjaajamistesse.

Loe täpsemalt valikute kohta kandekoti tellimisel

Kandekoti tellimine

Kandekott valmib kokku lepitud mõõdu, mahuatavuse ja tegumoega. Siin on ka väike meelespea, mis ehk aitab algatuseks mõned olulisemad otsused kirja panna:

 • Kui suur kandekott saama peaks ning kui palju väiksemaid taskuid selle sees olla võiks?
 • Milline värv sulle meeldiks?
 • Kas soovid kotti nahkpõimega või õmblustega?
 • Kas voolime kotile ka mõne pildi või mustri? (mustriks- pildiks võib olla pea ükskõik milline kujutis).
Ava kirjavorm – kirjuta kohe!


  Kategooria:
  Logi sisse või loo konto Soovinimekirja kasutamiseks.

  Nahatöödest

  Kandekoti valmistame otsast lõpuni käsitsi ehtsast taimpargitd nahast. Et me lõikame kõik koti jaoks tarvilikud tükid nahast välja käsitsi, siis ei ole meil mingeid piiranguid koti kuju või mõõdu osas. Seega kott saab just nii suur või väike, kui Sa seda soovid.

  Nahkpõime või õmblused kandekotile?

  Koti osad võib ühendada kas nahkpõimega (nagu kott piltidel) või teha seda tugeva vahatatud niidiga õmblustega. Mõlemad ob vastupidavad variandid aga pakuvad erinevat stiili väljanägemist lõpuks.

  Kandekoti sangadest

  Piltidel on näha, et sangad on lisaks põimele kandekoti külge ka needitud. See lisab neile vastupidavust. Olenevalt otstarbest saab koti sangad panna põhja alt läbi, mis muudab koti kandevõime veelgi suuremaks.

  Veel võimalusi kandekoti planeerimisel

  Kandekoti külgedele (kokku, sissepoole volditav osa piltidel) on võimalik kinnitada trukid. Kui kotis parasjagu vähema asju on, saab nende abil koti küljed paigale kinnitada ning kott püsib rohkem kinnisena.

  Koti sisse saame pakkuda veel väiksemaid lisataskuid või eraldisi. Need kõik võib teha eemaldatavad, et saaksid olenevalt esemete suurusest ja hulgast kotti parasjagu ringi kohandada. Sarnane võimalus on piltidel nähtaval kandekotil (koti sisuosas paistavad trukkidega väikesed aasad, kuhu saab kinnitada teise väiksema koti).

  Kaunistuseks pildid ja mustrid, värvid

  Kandekotile pakume kaunistuseks käsitsi nahale voolitud pilte, mustreid, nimetähti. Pilt võib olla ükskõik milline Sulle meeldib. Kui Sul ühtegi parasjagu meelel pole ,siis võid nimetada mõne juhtnööri, et mida mustrist kindlasti leida soovid ning Wanakuramus teeb kotile kena pidi.

  Värvivalikus on palju ilusaid toone – kindlasti leiad endale meeldiva! Kott saab ka õlitatud, kaetud veidi niiskuskindlust lisava määrdega ja vahatatud.

  Taimparknahk ja muud materjalid

  Loe materjalide kohta, mida oma töödeks kasutame

  Lingid avanevad uuel lehel.

  Tellimustööde teostamisest

  Nahast esemed valmivad Wanakuramuse Nahakambris suures enamuses tellimustöödena. Seetõttu on meil võimalik pakkuda ka nõnda palju valikuvõimalusi – ei ole meil piiranguid ei mõõtude ega kuju osas ning ka nahale voolitud pildid ja mustrikirjad saad oma maitse järgi välja valida.

  Kõik Wanakuramuse Nahakambris valmistatud esemed on otsast lõpuni käsitsi tehtud.

  See annab võimaluse pakkuda kõigile vastavalt vajadusele ja soovidele valmistatud esemeid. Kui inimesed on erinevad, siis miks peaks kõigile samasugune lahendus sobima?

  Et Sinu soovitud nahast ese valmistada, selleks on meil mõistagi peale tellimuse kätte saamist ka aega tarvis.

  Me töötame nö elava järjekorraga ning eseme valmistamise aeg üksi ei sõltu mitte sellest, et kui kaua konkreetse eseme valmistamiseks kulub, vaid ka eelolevatest kokkulepetest. See aeg on kogu aeg muutumises ning kui Sulle on väga oluline mingisugune ese kindlaks kuupäevaks kätte saada, siis võta julgesti ühendust ning küsi täpselt järele.