Nahast õlakott

Valmistan taimparkknahast õlakotte. Koti kujul, mõõdul ja ülesehitusel ei ole mingeid piiranguid.

Õlakoti tellimine

Tellimuse asjus kokku leppimiseks saada mulle palun kirjeldus oma soovist. Kirjavormi kõrvalt leiad ka veidi kirjeldusi, mida saad koti tellimisel valida.

Kategooria:

Kirjeldus

Valikud õlakoti tellimisel

  • Koti kuju – ümaram või kandilisem.
  • Koti kinnis. Valida on metallist pistluku, rihma ja aasa kombinatsiooni, magneti, pandla ning luku vahel. Kinnise valikul tasub mõelda, millistesse olukordadesse kotiga sattuda võid. Magnetkinnis tundub kindlasti meelitavalt lihtne, kuid on nendest kõige ebaturvalisem. Pannal on kahtlemata väga kindel lukk aga tundub tüütu käsitleda. Luba ma viitan siin rihma ja aasa kombinatsioonle, mis mind ennast on üllatanud kasutuse hõlpsuse ja samas kindla pidamisega. Kinniseid võib ka kombineerida – näiteks sulgeda koti sisu pealt esiteks lukuga.
  • Õlarihm. Ma ei näe ise suuremat põhjust üldjuhul koti õlarihmale panna karabiine külge, sest mida sa ikka ilma õlarihmata õlakotiga peale hakkaksid? Dealbreakeriks see jääma ei pea – panen ka karabiinid rihmale, kui see Sind rõõmustab. Küll aga võid sa soovida kotile lisaks ka sanga ning sel juhul asjaolud muutuvad. Õlarihma pikkuse teen Sinu pikkusele vastava ning kui soovid, saad selle tellida pandlaga, et selle pikkust veelgi enda järgi vajadusel sättida.
  • Taskud. Valmistan koti selliselt, et selles saab olema Sinu äranägemisel parasjagu panipaiku, et kõik Sinu esemed endale selles koha leiaks. Taskuid saab lisada nii koti suure sahtli sisse kui väljapoole.

Lisaks on võimalik mul pakkuda ka selliseid õlakotte, mille sisu on spetsiaalselt kohandatud kas mõndade tööriistade või sarnase tarvis.
Kui soovid, kaunistan nahast õlakoti käsitsi voolitud pildi või mustrikirjaga. Mõne heledama värvitooni või õlitatud viimistluse kõrvale sobivad hästi ka nahale kõrvetatud mustripildid.

Nahatööde tellimine

Kirjuta mulle