Nahast tööriistarull

Nahast tööriistarull valmib kokku lepitud suuruses ja taskute arvuga, Sinu tööriistade mõõdu järgi.

Tööriistarull on mõnus ja tõhus vahend nii riistade kaasas kandmiseks kui töötamise ajal.
Kui hoiad iga asja oma kohal alati, siis on lihtne tööriistad kiiresti kokku pakkida ning jälle tööle asudes, rulli lahti keerates, on Sul kogu aeg neist hea ülevaade.

Tööriistarulli tellimine

Tööriistarulli valmistame ikka Sinu tööriistade tarbeks ning vastavalt nende mõõtudele ja iseärasustele. Sestap palume, et kirjutaksid meile algatuseks, millist tööriistarulli soovid.
Siin on ka väike meelespea, mis ehk aitab vajalikke asjaolusid üles tähendada:

 • Kirjuta meile millistele tööriistadele rulli soovid ning mitu taskut peaks selle sees olema. Võid oma tööriistadest ka pildi kaasa saata, et teaksime, millega arvestada.
 • Millist kinnist eelistad (pannal, nahkpael)? Lisaks võib tööriistarull endale vajadusel saada külge ka sanga ja rihma.
 • Mis värv Sulle meeldiks?
 • Kas soovid, et rullile oleks midagi ka kaunistuseks voolitud?
Ava kirjavorm – kirjuta kohe!


  Logi sisse või loo konto Soovinimekirja kasutamiseks.

  Nahatöödest

  Valmistame kõik esemed otsast lõpuni käsitsi ning kasutame tööks ainult taimpargitud nahka. Samuti saab käsitsi ja ehtsast nahast Sinu tellitud tööriistarull.

  Edaspidises kirjavahetuses, kui ülevaade olemas ning oskame paremini küsida, täpsustame olenevalt tööriistadest ka kõik muud  asjaolud.

  Taimparknahk ja muud materjalid

  Loe materjalide kohta, mida oma töödeks kasutame

  Lingid avanevad uuel lehel.

  Tellimustööde teostamisest

  Nahast esemed valmivad Wanakuramuse Nahakambris suures enamuses tellimustöödena. Seetõttu on meil võimalik pakkuda ka nõnda palju valikuvõimalusi – ei ole meil piiranguid ei mõõtude ega kuju osas ning ka nahale voolitud pildid ja mustrikirjad saad oma maitse järgi välja valida.

  Kõik Wanakuramuse Nahakambris valmistatud esemed on otsast lõpuni käsitsi tehtud.

  See annab võimaluse pakkuda kõigile vastavalt vajadusele ja soovidele valmistatud esemeid. Kui inimesed on erinevad, siis miks peaks kõigile samasugune lahendus sobima?

  Et Sinu soovitud nahast ese valmistada, selleks on meil mõistagi peale tellimuse kätte saamist ka aega tarvis.

  Me töötame nö elava järjekorraga ning eseme valmistamise aeg üksi ei sõltu mitte sellest, et kui kaua konkreetse eseme valmistamiseks kulub, vaid ka eelolevatest kokkulepetest. See aeg on kogu aeg muutumises ning kui Sulle on väga oluline mingisugune ese kindlaks kuupäevaks kätte saada, siis võta julgesti ühendust ning küsi täpselt järele.

  Wanakuramus näitab Sulle veel mõnda eset…