Nahast kaelarihm

Nahast käsitsi valmistatud kaelarihmad karvastele lemmikutele.

Sobiva metallpandlaga kaelarihmad, mil võib olla kaunistuseks nahale voolitud muster, lisaks pressitult ehk looma nimi, omaniku telefoninumber (et kui lemmik kodunt kaugemale uitama satub, siis leidjal lihtne omanikuga ühendust võtta on).

Kaelarihma saab tellida mitmesugust – kergemad ilupaelad (siiski vahest informatsiooni poolest väga mõistlikud) väiksematele loomadele ning suuremad ja tugevamad kaelarihmad koertele.

Lisaks värvile ja nahale voolitavale pildile või mustrile saab valida ka, et kas kaelarihmal peaks olema D-aas (jalutusrihma kinnitamiseks). Kaunistuseks saab kasutada ka iluneete nagu siin esitatud pildil ka näha on. Tegumoe osas ei ole meil mingisuguseid piiranguid.

Kuidas tellida kaelarihma?

 • Kirjelda meile, millist kaelarihma sooviksid?
 • Kirjuta kindlasti, kui suurele loomale kaelarihm mõeldud on.
 • Millisele kaelaümbermõõdule rihm sobima peab?
 • Kui lai rihm olema peaks?
 • Milline värv sulle meeldiks?
 • Kas voolime rihmale ka mustri, lemmiku nime, omaniku telefoninumbri? Kas sooviksid ka iluneete?
Ava kirjavorm – kirjuta kohe!


  * Ära muretse, me vastame kirjadele väga kiiresti!

  Logi sisse või loo konto Soovinimekirja kasutamiseks.

  Nahatöödest

  Kaelarihm valmib käsitööna ehtsast taimpargitud nahast. Sestap ei ole meil ka mingisuguseid piiranguid ei mõõtude ega tegumoe osas.

  Kõik kaelarihmad on võimalik kaunistada nahale voolitud piltide ja mustrikirjadega. Selle võid ise välja valida või jätta valiku Wanakuramusele. Kui jätad valiku meile, siis ootame vihjeks siiski mingisugust märksõna. et oleks millestki kinni hakata.

  Kui soovid metallosiseid mingit kindlat värvi (üldiselt on pakkuda messingukarva, hõbeda värvi ning vahel ka musta), siis märgi ka see oma kirjas.

  Taimparknahk ja muud materjalid

  Loe materjalide kohta, mida oma töödeks kasutame

  Lingid avanevad uuel lehel.

  Tellimustööde teostamisest

  Nahast esemed valmivad Wanakuramuse Nahakambris suures enamuses tellimustöödena. Seetõttu on meil võimalik pakkuda ka nõnda palju valikuvõimalusi – ei ole meil piiranguid ei mõõtude ega kuju osas ning ka nahale voolitud pildid ja mustrikirjad saad oma maitse järgi välja valida.

  Kõik Wanakuramuse Nahakambris valmistatud esemed on otsast lõpuni käsitsi tehtud.
  See annab võimaluse pakkuda kõigile vastavalt vajadusele ja soovidele valmistatud esemeid. Kui inimesed on erinevad, siis miks peaks kõigile samasugune lahendus sobima?

  Et Sinu soovitud nahast ese valmistada, selleks on meil mõistagi peale tellimuse kätte saamist ka aega tarvis.
  Me töötame nö elava järjekorraga ning eseme valmistamise aeg üksi ei sõltu mitte sellest, et kui kaua konkreetse eseme valmistamiseks kulub, vaid ka eelolevatest kokkulepetest. See aeg on kogu aeg muutumises ning kui Sulle on väga oluline mingisugune ese kindlaks kuupäevaks kätte saada, siis võta julgesti ühendust ning küsi täpselt järele.