Suur piklik nahast rahakott

Taimpargitud nahast käsitsi valmistatud suure mahutavusega rahakott.

Kolmeks volditav rahakott hoiab endas 14 kaarditaskut, 7 suurt taskut paberrahale ja dokumentidele (üks neist münditasku taga) ning mahukat lukuga münditaskut.

Kaardi- ja rahataskute osa on trukiga kinnitatav.

Vaata ka materjalide ja töö teostamise kohta

Nahast rahakoti tellimine

Nagu meie valmistatud esemete juhul ikka, on võimalik igasuguseid muudatusi ülesehituses teha. Valida on erinevate värvide vahel ning kaunistuseks saab soovi korral rahakoti kaanele tellida ka käsitsi voolitud pildi või mustrikirja (Sinu valikul).

Kirjuta oma soovidest:

Ava kirjavorm – kirjuta kohe!

  Kategooria:
  Logi sisse või loo konto Soovinimekirja kasutamiseks.

  Nahatöödest

  Kõik meie nahktooted on otsast lõpuni käsitsi valmistatud. Oma töödeks kasutame ainult taimpargitud nahka.

  Piltidel nähtava rahakoti mõõtmed on kokku panduna umbes 19,6cm x 11cm.
  Kui otsustad tellida rahakoti näiteks vähema hulga kaarditaskutega, siis muutuvad vastavalt sellele ka mõõtmed väiksemaks ning vastupidi.

  Taimparknahk ja muud materjalid

  Loe materjalide kohta, mida tööks kasutan.

  Tellimustööde teostamisest

  Nahast esemed valmivad Nahakambris suures enamuses tellimustöödena. Seetõttu on meil võimalik pakkuda ka nõnda palju valikuvõimalusi – ei ole meil piiranguid ei mõõtude ega kuju osas ning ka nahale voolitud pildid ja mustrikirjad saad oma maitse järgi välja valida.

  Kõik Nahakambris valmistatud esemed on otsast lõpuni käsitsi tehtud. See annab võimaluse pakkuda kõigile vastavalt vajadusele ja soovidele valmistatud esemeid. Kui inimesed on erinevad, siis miks peaks kõigile samasugune lahendus sobima?

  Et Sinu soovitud nahast ese valmistada, selleks on mõistagi peale tellimuse esitamist mul aega tarvis selle valmistamiseks. Töötan nö elava järjekorraga ning eseme valmistamise aeg üksi ei sõltu mitte sellest, et kui kaua konkreetse eseme valmistamiseks kulub, vaid ka eelolevatest kokkulepetest. See aeg on kogu aeg muutumises ning kui Sulle on väga oluline mingisugune ese kindlaks kuupäevaks kätte saada, siis võta julgesti ühendust ning küsi täpselt järele.

  Wanakuramus näitab Sulle veel mõnda eset…