Suured rahakotid naistele

Logi sisse

Suurte rahakottide peamine omadus on see, et paberraha pannakse neisse sirgelt ning sinna nad ka sirgelt jäävad. Kui Sulle meeldivad mahukad rahakotid, milles saad hõlpsasti hoida tervet (kodust) arvepidamist ning vahest lisaks ka pista sinna poodi lipates korteri või autovõtmed ja telefoni, siis tõenäoliselt meeldiks Sulle just mõni nende suuremate rahakottide seast.

Rahakotid on väga uhke väljanägemisega ning sobivad lisaks poeskäigule ka kindlasti peokleidi kõrvale.

Sellise rahakoti valmistamise töömaht võib olla väga erinev.
Laias laastus on esiotsa valida kahe mudeli vahel – kas nahkpõimega või õmblustega variant ning neid mõlemaid on võimalik oma soovi järele nii mahutavuse kui kuju osas kujundada.
Saada mulle kiri!

 

 

Kirjeldus

Nahatööde tellimine

Kirjuta mulle

Väike meelespea, et mida võiksid mulle algatuseks kirjutada:

Olen sarnaseid rahakotte valmistanud lisaks väljanägemise erinevustele ka silmas pidades, et kas seda hakatakse kasutama ainult raha-asjade hoiustamiseks või soovitakse sellesse mahutada ka näiteks telefoni. Üheseid mõõtmeid mul tänase päevani polegi, sest nii kaarditaskute arv kui näiteks eelnimetet tehnikavidin annavad tihti aluse sellele, et kuidas neid kõiki sinna kõige mõistlikum paigutada on. See kõik omakorda viib mind lõpliku kavandini ning ka lõplike mõõtmeteni. Väiksemad variandid on umbes 18cm laiad ja ca 11cm kõrged.

  • Kui soovid, et Sinu kotti mahuks ka telefon, siis kirjuta mulle, millistes mõõtmetes telefoni oled eelistanud (või mudel).
  • Kui mitut rahataskut rahakoti sisse soovid (suuremad vahed).
  • Kui palju peab rahakotis olema ruumi kaartidele? Kas eelistad suuremat hulka kaarditaskuid või sobib osaliselt neid ka ülestikku hoiustada?
  • Milline värv Sulle meeldib?
  • Kas soovid rahakotile kaunistuseks ka mingisugust käsitsi voolitud pilti või mustrikirja?
  • Kas eelistad nahkpõimega või õmblustega varianti?