Nahast väike rahakott

Alates 90

Kokku volditavad nahast rahakotid, millistel on kokku lepitud arv kaardi- ja rahataskuid ning soovi korral münditasku. Selline rahakott on mõeldud just raha-asjade hoidmiseks – rahatähed, kaardid ja mündid. Rahakotid on algselt pigem ruudu kujulised aga kui rahataskute arvu tõsta, siis saab rahakott ka selle võrra piklikum.

Kui rahakott saab kahe poolega, siis mahub sinna kuni kaheksa kaarditaskut. Taskute arvu suurendamiseks saab rahakotile lisada nö kolmanda avatava osa ning sedasi võib selline rahakott sisaldada ka kahteteistkõmmet kaarditaskut.

Kui Sulle meeldib võimalikult väike rahakott ning panedki sinna ainult raha ja kaardid, siis tõenäoliselt ongi see Sulle parim valik.

Vaata, mis teemadel me oleme veel kirjutanud rahakottide valmistamisest

Rahakoti tellimine

Värvivalik
Millist värvi rahakotti soovid?
Kohatäide
Rahataskute arv
Mitut rahataskut soovid?
Kohatäide
Kas soovid rahakotile münditaskut?
Kohatäide
Kas soovid ka nahale voolitud pilti?
Kohatäide
Kas soovid rahakotile kinnist?
Kohatäide
Kui tellid voolitud pildiga nahast eseme, siis siin saad täpsustada oma soove.
Product total
Options total
Grand total
Kategooria:
Logi sisse või loo konto Soovinimekirja kasutamiseks.

Nahatöödest

Rahakoti mõõdud varieeruvad veidi – rahakott saab pikem, kui valid kaks rahataskut ning veidi laiem, kui kaarditaskuid rohkem on.

Ühe rahataskuga ning 6 kaarditaskuga kahe poolse rahakoti mõõdud on umbes 10.5cm x 11.5cm.

Nahast rahakottide valmistamise kohta:

*Lingid avanevad uuel lehel


Nahatööde tellimisest

Wanakuramuse valmistatud nahast esemed on tellimustööd ning sestap on meil võimalik arvesse võtta igasuguseid soove. Kui ülal pakutud tellimisvormist jääb väheseks ning mõtteid ja küsimusi on rohkem, siis kirjuta meile julgesti vabas vormis kiri:

Hazgalil oli kunagi selline väiksemat sorti rahakott; minu tehtud, õlitatud viimistlusega aga kirjamata. Ja siis ta läks linna käima ja ühtlasi pidi tellijaga kokku saama, et rahakoti valmistamist arutada. Ja koju tuli ta ilma rahakotita, sest seesama rahakott osteti talt sealsamas ära. Õeldi, et vot see ongi see õige ja anti raha pihku.

Mis oli tore, sest siis ma tegin talle uue rahakoti. Selle kaheksa taskuga mudeli.

Kirjuta meile oma soovidest


  * Ära muretse, me vastame kirjadele väga kiiresti!

  Taimparknahk ja muud materjalid

  Loe materjalide kohta, mida oma töödeks kasutame:

  Tellimustööde teostamisest

  Nahast esemed valmivad Wanakuramuse Nahakambris suures enamuses tellimustöödena. Seetõttu on meil võimalik pakkuda ka nõnda palju valikuvõimalusi – ei ole meil piiranguid ei mõõtude ega kuju osas ning ka nahale voolitud pildid ja mustrikirjad saad oma maitse järgi välja valida.

  Kõik Wanakuramuse Nahakambris valmistatud esemed on otsast lõpuni käsitsi tehtud. See annab võimaluse pakkuda kõigile vastavalt vajadusele ja soovidele valmistatud esemeid. Kui inimesed on erinevad, siis miks peaks kõigile samasugune lahendus sobima?

  Et Sinu soovitud nahast ese valmistada, selleks on meil mõistagi peale tellimuse kätte saamist ka aega tarvis. Me töötame nö elava järjekorraga ning eseme valmistamise aeg üksi ei sõltu mitte sellest, et kui kaua konkreetse eseme valmistamiseks kulub, vaid ka eelolevatest kokkulepetest. See aeg on kogu aeg muutumises ning kui Sulle on väga oluline mingisugune ese kindlaks kuupäevaks kätte saada, siis võta julgesti ühendust ning küsi täpselt järele. Laias laastus võib arvestada, et tellimuse valmimiseni võib kuluda nii kahest nädalast kuni kuu aega.

  Talvine pööriaeg Wanakuramuse Nahakambris

  Me teame, et meie töödest on saanud hinnatud kingitused igasuguste tähtpäevade ja pühade puhul. Sestap on meil muidugi juba november ning ammugi detsember väga tihedad tööajad ning tellimuse valmistamise järjekorrad ka pikemad.

  Kõik esemed, mis on märgitud valmis toodeteks jõuavad Sinuni postipaki liikumise kiirusel – paki paneme teele hiljemalt järgmisel päeval.

  Arvustused

  Tooteülevaateid veel ei ole.

  Ole esimene, kes hindab toodet “Nahast väike rahakott”

  Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga