Nahast rahakott

Alates 100 €

Väikesed nahast rahakotid kaardi- ja dokumenditaskutega

Need on kokku volditavad nahast rahakotid ning oma vormi poolest tänu sisuosas leiduvatele erinevates mõõtudes taskutele piklikumad.

Lisaks paberraha taskule on siin sees nii kaardi mõõdus taskuid kui ka selliseid, millistesse saab mahutada kas mitut kaarti korraga või hoopis mõne dokumendi. Ka visiitkaardid mahuvad siia kenasti.

Kokku on sellises rahakotid kaheksa erinevates mõõtudes taskut ja suur paberraha tasku või kaks.

Vaata, mis teemadel me oleme veel kirjutanud rahakottide valmistamisest

Rahakoti tellimine

Värvivalik
Kohatäide
Mitut paberraha taskut soovid?
Kohatäide
Kas soovid rahakotile münditaskut?
Kohatäide
Kas soovid ka nahale voolitud pilti?
Kohatäide
Kas soovid rahakotile kinnist?
Kohatäide
Kui tellid voolitud pildiga nahast eseme, siis siin saad täpsustada oma soove.
Product total
Options total
Grand total
Kategooria:
Logi sisse või loo konto Soovinimekirja kasutamiseks.

Nahatöödest

Selline rahakott sai alguse kunagi, kui meisterdasime rahakotti selliselt, et raha-asjade kõrvale mahuks sinna paigutama ka sõiduki tehnilise passi. Hiljem selgus tellijate tagasisidest, et sama tasku on sobiv ka näiteks pensionitunnistusele. Kui soovid rahakoti vahel hoida ka mingit kindlat dokumenti, siis tellimisel kirjuta meile selle dokumendi mõõdud, et saaksime rahakotti valmistades sellega arvestada.

Rahakoti mõõdud varieeruvad veidi – rahakott saab pikem, kui valid kaks rahataskut.
Ühe rahataskuga rahakoti mõõdud on umbes 10.5cm x 13.5cm.

Nahast rahakott öökulliga
Pildil on umbes poolteist aastat kasutust saanud rahakott. Sellel rahakotil on sees üks rahatasku ning pilt annab aimu, millises mõõtmes selline rahakott võrreldes inimese käega on.

Nahast rahakottide valmistamise kohta:

*Lingid avanevad uuel lehel


Nahatööde tellimisest

Wanakuramuse valmistatud nahast esemed on tellimustööd ning sestap on meil võimalik arvesse võtta igasuguseid soove. Kui ülal pakutud tellimisvormist jääb väheseks ning mõtteid ja küsimusi on rohkem, siis kirjuta meile julgesti vabas vormis kiri:

Hazgalil on selline rahakott. Selle ma valmistasin talle siis, kui talt linnas see teine käest ära osteti. Siis oligi selline võimalus täiesti uus rahakott mõelda. Lugu oli nii, et Hazgal tahtis auto registreerimistunnistust ka rahakoti vahel hoida aga seal väiksemas see mujale ei mahu kui paberraha taskusse ja seal ta saab ikka niimoodi inetult muljutud pika peale. Niisiis joonistasingi sellise valmis, kuhu saab selle tunnistuse kah ilusti hoiule panna. Esimesed olid ilma münditaskuta ja Hazgalil ongi nüüd tänase päevani ilma münditaskuta rahakott. See uhke üleni kirjatud tumepruuni kirju, svastika ja kalasaba kirjaga. Hazgalile hirmsasti meeldivad svastikad, seda on tema esimese noatupe pealtki näha.

Kirjuta meile oma soovidest


  * Ära muretse, me vastame kirjadele väga kiiresti!

  Taimparknahk ja muud materjalid

  Loe materjalide kohta, mida oma töödeks kasutame:

  Tellimustööde teostamisest

  Nahast esemed valmivad Wanakuramuse Nahakambris suures enamuses tellimustöödena. Seetõttu on meil võimalik pakkuda ka nõnda palju valikuvõimalusi – ei ole meil piiranguid ei mõõtude ega kuju osas ning ka nahale voolitud pildid ja mustrikirjad saad oma maitse järgi välja valida.

  Kõik Wanakuramuse Nahakambris valmistatud esemed on otsast lõpuni käsitsi tehtud. See annab võimaluse pakkuda kõigile vastavalt vajadusele ja soovidele valmistatud esemeid. Kui inimesed on erinevad, siis miks peaks kõigile samasugune lahendus sobima?

  Et Sinu soovitud nahast ese valmistada, selleks on meil mõistagi peale tellimuse kätte saamist ka aega tarvis. Me töötame nö elava järjekorraga ning eseme valmistamise aeg üksi ei sõltu mitte sellest, et kui kaua konkreetse eseme valmistamiseks kulub, vaid ka eelolevatest kokkulepetest. See aeg on kogu aeg muutumises ning kui Sulle on väga oluline mingisugune ese kindlaks kuupäevaks kätte saada, siis võta julgesti ühendust ning küsi täpselt järele. Laias laastus võib arvestada, et tellimuse valmimiseni võib kuluda nii kahest nädalast kuni kuu aega.

  Talvine pööriaeg Wanakuramuse Nahakambris

  Me teame, et meie töödest on saanud hinnatud kingitused igasuguste tähtpäevade ja pühade puhul. Sestap on meil muidugi juba november ning ammugi detsember väga tihedad tööajad ning tellimuse valmistamise järjekorrad ka pikemad.

  Kõik esemed, mis on märgitud valmis toodeteks jõuavad Sinuni postipaki liikumise kiirusel – paki paneme teele hiljemalt järgmisel päeval.

  Arvustused

  Tooteülevaateid veel ei ole.

  Ole esimene, kes hindab toodet “Nahast rahakott”

  Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga