Nahast rahakott

Alates: 165 

Nahast rahakotid mitme erimõõdus taskuga.

Kokku on sellises rahakotis kaheksa erinevates mõõtudes taskut ja suur paberraha tasku või kaks. Et osad taskud on suuremad ja laiemad, siis saab nendes hoiustada ka mitut kaarti ülestikku – rahakott mahutab hõlpsalt ka kuni kuusteist kaarti.

  Lähtesta valikud

  Kui valisid rahakotile kinnise, siis kujutle, kuidas Sinu soovitav pilt sellega koos välja näeks. Mustrikirja sees või kõrval ei pruugi kinnise vastus rahakoti kaanel häirida. Mõni väga ümar pilt, mis tahab palju ruumi saada aga ei pruugi sugugi kena olla, kui keset seda kinnise vastus on.

  Ongi kõik vajalikud andmed kirja pandud - toote ostukorvi lisamiseks vajuta nüüd allpool "Lisa korvi" nupule!
  Aitäh!

Tootekood: - Kategooria:

Kirjeldus

Need on kokku volditavad nahast rahakotid ning oma vormi poolest tänu sisuosas leiduvatele erinevates mõõtudes taskutele piklikumad.

Lisaks paberraha taskule on siin sees nii kaardi mõõdus taskuid kui ka selliseid, millistesse saab mahutada kas mitut kaarti korraga või hoopis mõne dokumendi. Ka visiitkaardid mahuvad siia kenasti.

Mõõdud varieeruvad veidi – rahakott saab pikem, kui valid kaks rahataskut.
Ühe rahataskuga rahakoti mõõdud on umbes 10.5cm x 13.5cm.

Rahakoti ülesehitust on võimalik ka muuta

Kui tellimisvorm ei suuda Sinu soove endasse hõlmata, siis kirjuta mulle julgesti. Näiteks – Sinu soovide hulka kuulub ehk versioon, kus rahakoti vahele mahutub kolm külge kahe asemel.

  Nahast rahakott öökulliga
  Pildil on umbes poolteist aastat kasutust saanud rahakott. Sellel rahakotil on sees üks rahatasku ning pilt annab aimu, millises mõõtmes selline rahakott võrreldes inimese käega on.