Nahkkate kirjutuslauale

Nahkkate kirjutuslauale on valmistatud käsitsi paksust taimparknahast.

Pildil nähtaval kirjutuslaual on keskel süvend, milles on eraldi plaat. Selle plaadi peale ongi liimitud nahast valmis kate. Antud juhul oli plaat just nii kõrge, et ulatus ülejäänud lauaplaadiga täpselt tasa ning sedasi on nahast osa tegelikult täpselt kirjutuslaua peal.

Nahkkatte kaunistuseks on nahale käsitsi voolitud kirjutuslaua stiiliga sobiv raamistus, mille nurkades on aukohal tellija peremärk.

Sarnase kirjutuslaua nahakkatte valmistame vastavalt laua mõõtmetele ning tellija soovidele.
Muidugi on teretulnud ka kõik soovid lauakatetele, mida ei liimita, ei süvistata lauale.
Loe lisaks nahkkatte valmistamise kohta

Telli nahatööd Wanakuramuselt

Ava kirjavorm – kirjuta kohe!


  * Ära muretse, me vastame kirjadele väga kiiresti!

  Logi sisse või loo konto Soovinimekirja kasutamiseks.

  Nahatöödest

  Nagu eelpool nimetatud, siis antud juhul nahkkate ei ole süvendi sees. Kui see on nii ka Sinu kirjutuslaua juhul, siis on võimalik nahkkate valmistada Sinu esitatud mõõtude järgi ning lauaplaati ei ole meile tingimata tarvis tuua. Sel juhul jääb nahkkatte liimimine mõistagi ka Sinu enda tööks.

  Kui nahkkate peab olema täpselt süvendi sees ning ülejäänud lauaplaadiga tasa, siis tuleb meile toimetada terve kirjutuslaua plaat, sest muul moel ei ole meil kuidagi võimalik täpselt õiget kuju ja mõõtu saada. Kui meil on lauaplaat, siis meil on ka võimalik nahkkate omale kohale liimida.

  Pildil on nahkkate, millele voolitud raamistus on välja mõeldud konkreetse laua jaoks. Seega selline dekoratsioon ei ole mingil moel piirang – Sinu kirjutuslaua nahkkate saab Sinu lauaga sobiva raamistusega. Muidugi ei ole see ka kohustuslik – nahkkate võib saada ilma igasuguste nahale voolitud märkide või piltideta.

  Ka on meil erinevaid ilusaid värve, mille seast vastavalt lauale ja muule sisustusele sobiv valida.

  Taimparknahk ja muud materjalid

  Loe materjalide kohta, mida oma töödeks kasutame

  Lingid avanevad uuel lehel.

  Tellimustööde teostamisest

  Nahast esemed valmivad Wanakuramuse Nahakambris suures enamuses tellimustöödena. Seetõttu on meil võimalik pakkuda ka nõnda palju valikuvõimalusi – ei ole meil piiranguid ei mõõtude ega kuju osas ning ka nahale voolitud pildid ja mustrikirjad saad oma maitse järgi välja valida.

  Kõik Wanakuramuse Nahakambris valmistatud esemed on otsast lõpuni käsitsi tehtud.
  See annab võimaluse pakkuda kõigile vastavalt vajadusele ja soovidele valmistatud esemeid. Kui inimesed on erinevad, siis miks peaks kõigile samasugune lahendus sobima?

  Et Sinu soovitud nahast ese valmistada, selleks on meil mõistagi peale tellimuse kätte saamist ka aega tarvis.
  Me töötame nö elava järjekorraga ning eseme valmistamise aeg üksi ei sõltu mitte sellest, et kui kaua konkreetse eseme valmistamiseks kulub, vaid ka eelolevatest kokkulepetest. See aeg on kogu aeg muutumises ning kui Sulle on väga oluline mingisugune ese kindlaks kuupäevaks kätte saada, siis võta julgesti ühendust ning küsi täpselt järele.