Nahast menüükaaned

Menüüd loeb klient enne otsustamist ning menüü on sedasi kui visiitkaart, mis annab maitset roogadest ja joogipoolisest, mida pakutakse. Sisu ilma vormita on poolik.

Menüü saab kindlasti palju kulutust – seda lehitsetakse kordi päevas ning kehvemast materjalist kaanepaar ei pruugi kuigi kaua kena kesta. Ehtsast nahast menüükaaned aga koguvad aja ja kulutamisega endale ainult ilu juurde ning esitlevad klientidele Sinu parimaid pakkumisi aastaid.

Kirjuta mulle kaanepaari tellimise asjus:

   

  Kategooria:

  Kirjeldus

  Menüükaante valmistamise võimalustest

  Soovid kaasi, mis sobivad Sinu restorani või pubi miljööga.

  • “Rough look” kaaned, mis ei ole üleliia õmmeldud ning on äärmisel juhul põimitud servaga. Kaantele voodrit sisse ei tule ning sedasi on need seestpoolt karvased nagu naha lihapool ikka. Siiski saabuvad need Sulle vimistletud servade ning vett hülgava kattekihiga. Valmistan need piisavalt paksust nahast, et need vormi hoiaks ning voolin soovi korral sellele ka logo.
  • Seestpoolt vooderdatud kaaned, millistel ei ole kusagil naha karvast poolt näha, kuid nende kaante vahel ei ole siiski ka tugevduseks pappi. Kaaned peavad saama servast kas õmmeldud või põimitud. Ka need kaaned saavad piisavalt paksust nahast, et siiski vormi hoida, kui päris kõvakaanelisteks neid nimetada siiski ei saa. Soovi korral kaunistan menüükaaned pealt nahale voolitud logoga.
  • Kaaned, mis kätte võttes õhkavad luksust ja kõrgemat klassi. Ja seda täie auga, sest nii materjal, valmistamise meetod kui ka sisu on kooskõlas. Need on kõvad kaaned, kus nahakihtide vahele kasutan köitepappi ning olenevalt Sinu asutuse miljööst saab ka nende juhul valida, kas servad õmmelda või ühendada põimega. Kaanele voolin sinu soovil logo.

  Mida ma veel pakkuda saan

  • Kui soovid menüükaantele ka kinnist, siis soovitan pigem lihtsalt avatavaid variante (trukk, metallnupp).
  • Menüü kinnitamiseks saan kasutada metallklambreid või nahast paela – vooderdatud kaante juhul on võimalik kaante vahele köita kiletaskud selliselt, et klambreid või sidumispaelu tarvis ei ole.
  • Valida on mitmete ilusate värvide vahel ning olenevalt logost saan ma pakkuda ka mitmevärvilist esitust.
  • Saan kasutada ka pürograafiat, mis juhul ma mitte ei vooli vaid kõrvetan nahake soovitud kujutised.
  • kaaned valmivad Sinu soovitud sisu mõõdule vastavalt.