Nahast kaaned oma raamatu köitmiseks

Nahkkaaned, mille vahele köita oma luulekogu, jutustused, reispäevik, joonistused või perekonna ajalugu. Kui lisad kaante vahele nii õhemaid kui paksemaid lehti, saad seda osaliselt ka fotoalbumina kasutada, mille kõrvale olulised sündmused üles tähendada.

Selliste kaante vahel on üldiselt kõige mugavam kasutada metallist köiteklambrit. Kui kirjutad mulle, siis kirjelda ka köidetavat sisu – võib olla leian ma veel huvitavaid lahendusi köitmiseks.

Kaaned kaunistan Sinu soovil mõne käsitsi nahale voolitud pildi või mustrikirjaga.

Kirjuta mulle:

  Kategooria:

  Kirjeldus

  Valikud kaante tellimisel

  • Lihtsad kaaned, mis materjali ja valmistamise meetodite poolest ei jää kuidagi alla teistele, kuid rõõmustavad Sind ehk, kui Sulle meeldivad karmikoelisema stiiliga esemed. Nendel kaantel on seespool naha lihapool nähtaval ning nad ei pruugi saada ühtegi pistet õmblust ega põimeriba. Kaaned valmistan ma paksemast nahast, et need vormi hoiaks.
  • Seest vooderdatud kaaned, kuid siiski pehmed selle võrra, et nahakihtide vahele ei kasuta ma mingisugust toestusmaterjali. Naha karvast poolt ei jää kusagil näha. Need kaaned saavad kas õmmeldus või ääristatud nahkpõimega.
  • Kõvakaaneline kaanepaar, kus nahakihtide vahel on ka köitepapp – need kaaned on kahtlemata kõige uhkem valik ning austavad hinnalist sisu oma embusega. Ka nende kaante juhul saab valida õmbluse või nahkpõime vahel.

  Kõikidele kaantele pakun ma Sinu soovil nahale voolitud pilti või mustrikirja. Selle võib veel omakorda esile tuua kasutades mitut värvitooni.
  Peale nahale voolimise pakun ma ka pürograafia tehnikas nahale joonistatud pilte ja mustrikirju. MInu enda arvates on see kõige efektiivsem õlitatud viimistlusega, kollase või helepruuni värviga, kus tumedad kõrvetusjooned kõige paremini esile tulevad.

  Kaanepaar valmib vastavalt Sinu sisu mõõtmetele.