Nahast tagasi keeratavad kaaned

Alates: 30 

Taimpargitud nahast käsitsi valmistatud ümber pandavad kaaned nii märkmikule kui raamatule.

Kaaned valmistame kokku lepitud mõõdus koos Sinu valitud lisadega. Selliste kaante vahel on mugav kasutada nii märkmikku kui ka kasutada neid raamatukaante kaitseks.

Vaata ka materjalide ja töö teostamise kohta

Märkmikukaante tellimine

Kasuta järgnevat tellimisvormi või kirjuta meile oma soovidest.

 • Märkmiku ja kaante mõõdud*

  Et me teaksime, millises mõõdus kaaned valmistada.

  Formaate on muidugi veel palju- palju ning kui Sinu märkmik on mõnes teises mõõdus, siis saada meile kiri.


  Lähtesta valikud

  Mõõda kinniselt märkmikult kaane laius ja pikkus ning märkmiku selja paksus.
  Näiteks: laius 153mm x pikkus 216mm, selja laius 18mm.  Järgmised ei ole kohustuslikud valikud.
  Kui Sinu märkmiku vahel aga on tihemini lahtiseid paberilehti, visiitkaarte, märkmepabereid, siis võib Sul sellistest lisataskutest sisu organiseerimisel abi olla.

  Väike hoiatus siiski. Mõtle enda märkmiku mõõtmetele ning vali lisataskuid mõistlikult. Kõik siin valitud taskud kinnituvad esikaane siseküljele.


  Kuigi nende märkmikukaante tagasi keeratav kaas võib täita ka järjehoidja funktsiooni, siis see ei pruugi kõigile sobida ning siin saab lisada kaantele eraldi järjehoidja.

  Tagasi keeratava kaane tõttu ei saa ka pliiatsihoidjat tagakaane külge kinnitada (mingil põhjusel on see enamasti just seal). Kui Sulle meeldiks aga pliiatsihoidja esikaane küljes, siis siit saab sellegi kaantele lisada.

  Kas soovid kaantele kinnitatud järjehoidjat ja / või pliiatsihoidjat?
  Valimiseks või valiku tühistamiseks kliki pilti.


  Vali soovi korral meelepärane kinnis kaantele.


 • Kas soovid, et nahast kaanteks saavad tükid ühendame õmblusega või nahkpõimega?

  Nii õmblustööd kui põimimistööd on Wanakuramuse juures käsitööd. Õmblusteks kasutame tugevat vahatatud niiti, mida ei saa käte vahel puruks tõmmata. Põimimiseks kasutame ikka taimparknahka.
  Kõik pildid ja mustrikirjad voolimeme nahale käsitsi. Kaantel on päris palju ruumi ning sestap on piiranguid kujutisele väga vähe.
  Vali, millises ulatuses kirjatud nahkkaasi soovid.

  Kui sa ei soovi nahale voolitud pilti, siis jäta see valik tühjaks.


  Kui Sul ei ole ühtegi kindlat meelel, siis võid otsuse Wanakuramusele jätta. Sel juhul aga jäta meile siiski mõni vihje, et oleks millestki valikul kinni hakata.


  Fail, mis illustreerib Sinu soove.


  Vali meeldiv värv.


  Vali nahkpõime jaoks meeldiv värv.


Kategooria:
Logi sisse või loo konto Soovinimekirja kasutamiseks.

Nahatöödest

Kaante vahele on võimalik lisada järjehoidja (või mitu, kui seda peaks tarvis olema), kaarditasku või tasku märkmepaberitele ning ka kinnise, millega kaaned kokku tõmmata saab. Vastavalt kaante iseärasustele tuleb siin kirjutusvahendile paik leida näiteks kinnituspaela vahel või teha talle esikaanele paras hoiupaik.

Märkmik või raamat kinnitub siin kaante külge esikaant pidi nö traditsioonilisel moel nagu ikka aga tagakaane jaoks on parajas kohas kinnitusriba, mille vahelt kaane läbi pista saab. See on selleks, et kogu kaanepaar lahti võttes ootamatult ripakile ei kukuks. Nahast kaante tagumine pool on tagasi keeratav kas märkmiku/raamatu peale või järjehoidjana selle vahele. Sedasi on kaaned laiupidi reguleeritava mõõdug ning nende vahel on võimali kkasutada kas paksemat ja õhemat sisu või ka kaane poolest kitsamat- laiemat. Vaata piltidelt lisaks.

Nendele kaantele ei ole kinniseks mõistlik trukki ega magnetit panna, kuna see eeldab mingisuguse kindla mõõduga arvestamist. Sellisele kaanepaarile sobivad hästi kinnised, mis on reguleeritavad – see võib olla pannal või nahast pael. Aga see ei ole kohutsulik; kaaned toimivad ka ilma kinniseta, kui keerad tagakaane raamatu või märkmiku vahele.

Valmistame kõik esemed otsast lõpuni käsitsi ning kasutame oma töödeks taimpargitud nahka.

Nahatööde tellimine

Wanakuramuse valmistatud nahast esemed on tellimustööd ning sestap on meil võimalik arvesse võtta igasuguseid soove.
Kui ülal pakutud tellimisvormist jääb väheseks ning mõtteid ja küsimusi on rohkem, siis kirjuta meile julgesti vabas vormis kiri:

Ava kirjavorm – kirjuta kohe!


  Taimparknahk ja muud materjalid

  Loe materjalide kohta, mida tööks kasutan.

  Tellimustööde teostamisest

  Nahast esemed valmivad Nahakambris suures enamuses tellimustöödena. Seetõttu on meil võimalik pakkuda ka nõnda palju valikuvõimalusi – ei ole meil piiranguid ei mõõtude ega kuju osas ning ka nahale voolitud pildid ja mustrikirjad saad oma maitse järgi välja valida.

  Kõik Nahakambris valmistatud esemed on otsast lõpuni käsitsi tehtud. See annab võimaluse pakkuda kõigile vastavalt vajadusele ja soovidele valmistatud esemeid. Kui inimesed on erinevad, siis miks peaks kõigile samasugune lahendus sobima?

  Et Sinu soovitud nahast ese valmistada, selleks on mõistagi peale tellimuse esitamist mul aega tarvis selle valmistamiseks. Töötan nö elava järjekorraga ning eseme valmistamise aeg üksi ei sõltu mitte sellest, et kui kaua konkreetse eseme valmistamiseks kulub, vaid ka eelolevatest kokkulepetest. See aeg on kogu aeg muutumises ning kui Sulle on väga oluline mingisugune ese kindlaks kuupäevaks kätte saada, siis võta julgesti ühendust ning küsi täpselt järele.