Nahast tagasi keeratavad kaaned

Taimpargitud nahast käsitsi valmistatud ümber pandavad kaaned nii märkmikule kui raamatule.

Kaaned valmistame kokku lepitud mõõdus koos Sinu valitud lisadega. Selliste kaante vahel on mugav kasutada nii märkmikku kui ka kasutada neid raamatukaante kaitseks.

Kaante vahele on võimalik lisada järjehoidja (või mitu, kui seda peaks tarvis olema), kaarditasku või tasku märkmepaberitele ning ka kinnise, millega kaaned kokku tõmmata saab. Vastavalt kaante iseärasustele tuleb siin kirjutusvahendile paik leida näiteks kinnituspaela vahel või teha talle esikaanele paras hoiupaik.

Märkmik või raamat kinnitub siin kaante külge esikaant pidi nö traditsioonilisel moel nagu ikka aga tagakaane jaoks on parajas kohas kinnitusriba, mille vahelt kaane läbi pista saab. See on selleks, et kogu kaanepaar lahti võttes ootamatult ripakile ei kukuks. Nahast kaante tagumine pool on tagasi keeratav kas märkmiku/raamatu peale või järjehoidjana selle vahele. Sedasi on kaaned laiupidi reguleeritava mõõdug ning nende vahel on võimali kkasutada kas paksemat ja õhemat sisu või ka kaane poolest kitsamat- laiemat. Vaata piltidelt lisaks.

Nendele kaantele ei ole kinniseks mõistlik trukki ega magnetit panna, kuna see eeldab mingisuguse kindla mõõduga arvestamist. Sellisele kaanepaarile sobivad hästi kinnised, mis on reguleeritavad – see võib olla pannal või nahast pael. Aga see ei ole kohutsulik; kaaned toimivad ka ilma kinniseta, kui keerad tagakaane raamatu või märkmiku vahele.

Loe veel lisaks selliste nahast märkmikukaante valmistamise kohta

Kuidas tellida märkmikukaasi?

Märkmikukaaned valmivad vastavalt Sinu esitatud märkmiku või raamatu mõõtmetele. Lisaks soovime Sinuga läbi arutada, kas ja millist pilti kaante kaunistuseks soovid.

Siin on ka väike meelespea, mis ehk aitab esialgu peamise kirja panna:

 • Millises mõõdus märkmikule või raamatule kaasi soovid?
 • Kas soovid kaante sisse ka mõnda lisa – paberitele lisataskut?
 • Kas nahast kaaned võiks olla pealt ka kuidagi kinnitatavad?
 • Milline värv Sulle meeldiks??
 • Kas soovid, et kaantele oleks midagi ka kaunistuseks voolitud?
Kategooria:
Logi sisse või loo konto Soovinimekirja kasutamiseks.

Nahatöödest

Valmistame kõik esemed otsast lõpuni käsitsi ning kasutame oma töödeks taimpargitud nahka.

Nahkkaante valmistamise kohta:

*Lingid avanevad uuel lehel

Kirjuta meile oma soovidest


  * Ära muretse, me vastame kirjadele väga kiiresti!

  Taimparknahk ja muud materjalid

  Loe materjalide kohta, mida oma töödeks kasutame:

  Tellimustööde teostamisest

  Nahast esemed valmivad Wanakuramuse Nahakambris suures enamuses tellimustöödena. Seetõttu on meil võimalik pakkuda ka nõnda palju valikuvõimalusi – ei ole meil piiranguid ei mõõtude ega kuju osas ning ka nahale voolitud pildid ja mustrikirjad saad oma maitse järgi välja valida.

  Kõik Wanakuramuse Nahakambris valmistatud esemed on otsast lõpuni käsitsi tehtud. See annab võimaluse pakkuda kõigile vastavalt vajadusele ja soovidele valmistatud esemeid. Kui inimesed on erinevad, siis miks peaks kõigile samasugune lahendus sobima?

  Et Sinu soovitud nahast ese valmistada, selleks on meil mõistagi peale tellimuse kätte saamist ka aega tarvis. Me töötame nö elava järjekorraga ning eseme valmistamise aeg üksi ei sõltu mitte sellest, et kui kaua konkreetse eseme valmistamiseks kulub, vaid ka eelolevatest kokkulepetest. See aeg on kogu aeg muutumises ning kui Sulle on väga oluline mingisugune ese kindlaks kuupäevaks kätte saada, siis võta julgesti ühendust ning küsi täpselt järele. Laias laastus võib arvestada, et tellimuse valmimiseni võib kuluda nii kahest nädalast kuni kuu aega.

  Talvine pööriaeg Wanakuramuse Nahakambris

  Me teame, et meie töödest on saanud hinnatud kingitused igasuguste tähtpäevade ja pühade puhul. Sestap on meil muidugi juba november ning ammugi detsember väga tihedad tööajad ning tellimuse valmistamise järjekorrad ka pikemad.

  Kõik esemed, mis on märgitud valmis toodeteks jõuavad Sinuni postipaki liikumise kiirusel – paki paneme teele hiljemalt järgmisel päeval.

  Arvustused

  Tooteülevaateid veel ei ole.

  Ole esimene, kes hindab toodet “Nahast tagasi keeratavad kaaned”

  Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga