Nahast tagasi keeratavad kaaned

Alates: 50 

Nahkkaaned on sobilikud nii märkmikele kui raamatutele. Kaaned on laiupidi vajaduse järgi sätitava pikkusega – nende vahele saab mahutada erineva paksusega sisu. Tagasi keeratavat kaane osa võib  kasutada järjehoidjana, voltida see tagakaanele või märkmiku esikaane peale.

Kaante iseärasus nõuab õhema naha kasutust, mida oleks võimalik voltida. Kui Sa aga soovid kaanele kaunistuseks ka mõnda pilti või mustrikirja, siis valmistan ma esikaane paksemast nahast. Paksemale nahale on mul võimalik pilte ja mustrikirju voolida nii, et need ka väärilised saavad. Seejärel ühendan ma õmbluse või nahkpõimega esikaane ülejäänud osaga.

Et kaaned siiski täiesti laiali ei kukuks sisu ümbert, on neil tagumise kaane kinni hoidmiseks seespool väike riba.

  Lähtesta valikud

  Mõõda kinniselt märkmikult kaane laius ja pikkus ning märkmiku selja paksus.

  Näiteks: laius 153mm x pikkus 216mm, selja laius 18mm. Märkmik on köidetud pikemast küljest.

  Mul on pakkuda A5 mõõdus kõvakaanelisi soliidseid märkmikke neutraalse (valge) sisuga. Märkmikus on 192 lehekülge, köidetud pikemast küljest. 

  Ülevalt avatud kaarditaskutega sisemist kaaneosa saab teha A6 mõõdule ühe, A5 mõõdule kahe ning A4 mõõdule kolme kaarditaskuga.

  Voolin kõik pildid ja mustrikirjad nahale käsitsi. See võib olla pea ükskõik missugune kujutis. Võid pildi ise välja valida või jätta selle minu otsuseks.

  Pilt ei ole kohustuslik. Kui Sa pilti seekord ei soovi, siis jäta see valik lihtsalt vahele.

  Kui valisid kaanele ka mustrikirja või pildi, siis kaalu, kuidas need kinnisega omavahel sobiksid.
  Näiteks: Kui pilt oleks kena kaane keskel, siis nahkpael ei pruugi sobida. Samas ei pruugi pael jälle mõnda mustrikirja ületades sugugi häiriv olla.

  Ongi kõik vajalikud andmed kirja pandud - toote ostukorvi lisamiseks vajuta nüüd allpool "Lisa korvi" nupule!
  Aitäh!

Tootekood: - Kategooria:

Kirjeldus

Veel valikuid nahkkaante valmistamisel

 • Üleni mustrikirja või mõne stseeniga kaunistatud kaaned – sel juhul kirjan ma paksemale nahale 3/4 jagu keskmisest kaane mõõdust kokku lepitud pilti mustrikirja või pilti ning teen siis sujuva ja kena ülemineku õhemale nahale, millest saab tagasi keeratav osa
 • Nahkkaaned, mida kaunistab nahale voolitud pildi ja nahkpõime kombinatsioon
 • Värviliseks maalitud pilt või mustrikiri
 • Õmbluste asemel nahkpõime

Kirjuta mulle: