Nahast õlarihm kotile

Taimpargitud nahast käsitsi valmistatud õlarihmad.

Pildil näidiseks esitatud õlarihmad on valmistatud tellija soovi järele. Need on pikkuse poolest pandlast reguleeritavad ning komplektis õlapehmendusega, mis raskema koorma kandmisel aitab survet hajutada. Õlarihmad kinnituvad koti külge metallist karabiinide abil.

Õlarihma saab tellida ükskõik millise pikkuse ja laiusega. Õlapehmendus on samuti valitav (ei ole kohustuslik). Muu hulgas lepime kokku, et kas kasutame nahast õlarihmadele messingu või hõbedakarva metallosiseid (vahel võib ka musta värvi neid leiduda).

Valmistamisel arvestame ka, et kui suurt raskust rihmad taluma peavad, seega anna meile teada, millise koti küljes plaanid rihma kasutada.

Kuidas õlarihma tellida?

Õlarihma tellimiseks palume Sul meile algatuseks saata kiri ning märkida:

 • Kui laia õlarihma soovid?
 • Kas õlarihm peaks olema pandla abil reguleeritava pikkusega?
 • Millise pikkusega peaks õlarihm olema? Reguleeritava juhul märgi pikkuse vahemik.
 • Kas soovid ka õlapehmendust?
 • Kirjelda, kui suurt koormust õlarihma raskuse mõistes taluma peab.
 • Milline värv sulle meeldiks?
 • Kas voolime õlarihmale ka midagi uhket?
Ava kirjavorm – kirjuta kohe!

  Logi sisse või loo konto Soovinimekirja kasutamiseks.

  Nahatöödest

  Valmistame kõik esemed otsast lõpuni käsitsi – nõnda saab ka Sinu tellimus.

  Mõõdud ja värv saavad paika vastavalt kokkuleppele.
  Kõiki nahast esemeid on võimali kaunistada nahale voolitud piltide ja mustrikirjadega. Need võid ise välja aga võid ka Wanakuramuse otsustada jätta. Sel juhul nimeta mingi element, mida sooviksid kindlasti pildilt leida, et meil oleks millestki kinni hakata.

  Värvivalikus on meil mitmeid ilusaid toone – kindlasti leiad endale meeldiva!

  Taimparknahk ja muud materjalid

  Loe materjalide kohta, mida tööks kasutan.

  Tellimustööde teostamisest

  Nahast esemed valmivad Nahakambris suures enamuses tellimustöödena. Seetõttu on meil võimalik pakkuda ka nõnda palju valikuvõimalusi – ei ole meil piiranguid ei mõõtude ega kuju osas ning ka nahale voolitud pildid ja mustrikirjad saad oma maitse järgi välja valida.

  Kõik Nahakambris valmistatud esemed on otsast lõpuni käsitsi tehtud. See annab võimaluse pakkuda kõigile vastavalt vajadusele ja soovidele valmistatud esemeid. Kui inimesed on erinevad, siis miks peaks kõigile samasugune lahendus sobima?

  Et Sinu soovitud nahast ese valmistada, selleks on mõistagi peale tellimuse esitamist mul aega tarvis selle valmistamiseks. Töötan nö elava järjekorraga ning eseme valmistamise aeg üksi ei sõltu mitte sellest, et kui kaua konkreetse eseme valmistamiseks kulub, vaid ka eelolevatest kokkulepetest. See aeg on kogu aeg muutumises ning kui Sulle on väga oluline mingisugune ese kindlaks kuupäevaks kätte saada, siis võta julgesti ühendust ning küsi täpselt järele.