Nahkköites fotoalbum

Fotoalbumi valmistamisel pakun ma kaane kaunistuseks nahale käsitsi voolitud mustrikirju ja pilte. Eelistan kaaned seestpoolt samuti nahaga katta ning valida eeslehtedeks huvitavat paberimaterjali.

Fotoalbumi kaunistuseks kaanele voolitud pilt

Nahale voolitav pilt, kujutis võib olla pea ükskõik missugune. Kui Sul on mõni välja valitud, siis saada mulle fail, et saaksin teostatavust täpsemalt hinnata. Olenevalt pildist või mustrikirjast on võib olla kena, kui kasutada selle ilmestamiseks mitut värvitooni. Kaunistuseks võib saada ka muidugi naha enda loomulik ilu ning mustripildid ei ole kohustuslikud.

Fotoalbumi tellimine

Fotoalbumite valmistamise töömaht on alati väga erinev ning hind saab kokku nii albumi mõõtmetest kui soovitavatest nahale voolitud kujutistest. Tellimuse asjus kokku leppimiseks saada mulle palun kirjeldus oma soovist.

Kategooria:

Kirjeldus

Sellised nahkkaantega fotoalbumid saavad tehtud valmis sisuplokkidest. Plokke on saadaval nii loodusvalget kui musta värvi kartonglehtedega (kaal 230 g/m²), mida eraldavad läbi kumavad õhukesed paberilehed. Õhukesed vahelehed on mõeldud fotode kaitseks.

Fotoalbumi mõõdu valimine

Albumi mõõdu võid otsustada näiteks kõige suurema foto mõõtmete järgi, mida soovid albumisse paigutada. Kui plaanid fotode kõrvale ka mõnda kirjutist pildil oleva mälestuse meenutuseks või olukorra selgituseks, siis võid valida foto mõõtmest veidi suurema mõõdu, et ka selleks ruumi jätkuks. Sellistesse fotoalbumitesse kinnitatakse fotod fotonurkade abil.

Sisuplokke on saada järgmistes mõõtudes (laius x pikkus):
20,5 x 15 cm (loodusvalge, must)
23 x 24.5 cm (loodusvalge, must)
30.5 x 30 cm (loodusvalge, must)
35 x 24.5 cm (loodusvalge, must)
35 x 35 cm (loodusvalge)

Plokis on 30 lehte / 60 lehekülge ning 35 x 35 cm varianti leidub ka 50 lehega / 100 lehekülge.

Nahatööde tellimine

Kirjuta mulle