Nahast kostüüm tuleartistile

Lisa Soovinimekirja

Nahast kostüüm koosneb topist, randmekaitsetest ja turvist kujutavast puusavööst. Kostüüm sai loodud parasjagu artistil kavandamisel onud etenduse temaatikat silmas pidades – tulemas oli viikingite teemaline tuleshow.
Kostüüm on valmistatud käsitsi taimpargitud nahast. Lisaks nahale kasutasime veel metallist osiseid (needid, aasad, pandlad) ning vahatatud polüesterniiti.

Freya tantsib väga mitmekülgse muusikavaliku järgi ning on oma loomingus sidunud kõhutantsu ja tuleetenduse meeldejäävaks vaatemänguks.

Selliseid huvitavaid, uhkeid ja väga ilusaid ehteid, mida fotodel näed, valmistab ehtekunstnik Keiu Koppel ning oli nõus lahkesti fotosessiooni tarvis mõned sobivad komplektid laenutama. Keiu kasutab oma loomingus lisaks metallidele ka teisi väga huvitavaid materjale.

Taimpargitud nahast kostüümi tellimine

Kui soovid kostüümi või kostüümile aksessuaare tellida, siis saada mulle algatuseks kiri:


Kategooria:

Kirjeldus

Taimparknahk rõivana

Taimparknahk ei ole materjal, mis rõivaesemena kohe mugav ja pehme on.

Taimparknahk tuleb sisse kanda ning see ei sarnane rõivana alguses mitte kuidagi tänapäeval ehk paremini tuttava kroomnahast valmistatuga. Ma pean eriti ebamugavaks taimpargitud nahast rõivaks sellist, millel juhtumisi varrukad või sääred olema peaks.

Mõnel juhul aga on taimparknaha omadused just see, mida tarvis.

Seega - kui Sa tead, mida tahad ning Sul on mõni põnev mõte, mille teostus mulle huvi võiks pakkuda, siis kirjuta ikka - mõtleme koos!