Nahkkaaned märkmikule

Alates: 30 

Taimpargitud nahast käsitsi valmistatud ümber pandavad kaaned märkmikule.

Kaaned valmistame kokku lepitud mõõdus koos Sinu valitud lisadega. Nende kaante vahelt saad märmiku selle täitudes välja vahetada ning kaasi uue märkmiku ümber edasi kasutada.

Kaante vahele on võimalik lisada järjehoidja (või mitu, kui seda peaks tarvis olema), kaarditasku või tasku märkmepaberitele, pliiatsihoidja ning ka kinnise, millega kaaned kokku tõmmata saab.

Märkmik kinnitub kaante vahele nö traditsioonilisel moel esi- kui tagakaant pidi. Vaata piltidelt erinevaid sisuosa ülesehitusi.

Vaata ka materjalide ja töö teostamise kohta

Märkmikukaante tellimine

Kasuta järgnevat tellimisvormi või kirjuta meile oma soovidest.

 • Märkmiku ja kaante mõõdud*

  Et me teaksime, millises mõõdus kaaned valmistada.

  Formaate on muidugi veel palju- palju ning kui Sinu märkmik on mõnes teises mõõdus, siis saada meile kiri.


  Lähtesta valikud

  Mõõda kinniselt märkmikult kaane laius ja pikkus ning märkmiku selja paksus.
  Näiteks: laius 153mm x pikkus 216mm, selja laius 18mm.  Meil on pakkuda A5 mõõdus kõvakaanelisi soliidseid märkmikke neutraalse (valge) sisuga. Märkmikus on 128 lehekülge, köidetud pikemast küljest. 

  Järgmised ei ole kohustuslikud valikud.
  Kui Sinu märkmiku vahel aga on tihemini lahtiseid paberilehti, visiitkaarte, märkmepabereid, siis võib Sul sellistest lisataskutest sisu organiseerimisel abi olla.

  Väike hoiatus siiski. Mõtle enda märkmiku mõõtmetele ning vali lisataskuid mõistlikult.


  Vali taskule sobiv asupaik.


  Kuhu soovid need taskud paigutada?


  Sellist on soovitatav valida siiski ainult emmale- kummale kaanele, et vähemalt ühelt poolt jääks märkmiku kaane kinnitamiseks ka ülevalt kinnine tasku. A6 mõõdus märkmikukaantele kahte kaarditaskut kõrvuti ei mahu, seega need saavad olema ülestikku.

  Kas soovid kaantele kinnitatud järjehoidjat ja / või pliiatsihoidjat?
  Valimiseks või valiku tühistamiseks kliki pilti.


  Vali soovi korral meelepärane kinnis kaantele.


 • Kas soovid, et nahast kaanteks saavad tükid ühendame õmblusega või nahkpõimega?

  Nii õmblustööd kui põimimistööd on Wanakuramuse juures käsitööd. Õmblusteks kasutame tugevat vahatatud niiti, mida ei saa käte vahel puruks tõmmata. Põimimiseks kasutame ikka taimparknahka.
  Kõik pildid ja mustrikirjad voolimeme nahale käsitsi. Kaantel on päris palju ruumi ning sestap on piiranguid kujutisele väga vähe.
  Vali, millises ulatuses kirjatud nahkkaasi soovid.

  Kui sa ei soovi nahale voolitud pilti, siis jäta see valik tühjaks.


  Kui Sul ei ole ühtegi kindlat meelel, siis võid otsuse Wanakuramusele jätta. Sel juhul aga jäta meile siiski mõni vihje, et oleks millestki valikul kinni hakata.


  Fail, mis illustreerib Sinu soove.


  Vali meeldiv värv.


  Vali nahkpõime jaoks meeldiv värv.


Kategooria:
Logi sisse või loo konto Soovinimekirja kasutamiseks.

Nahatöödest

Valmistame kõik esemed otsast lõpuni käsitsi ning kasutame oma töödeks taimpargitud nahka.

Nahatööde tellimine

Wanakuramuse valmistatud nahast esemed on tellimustööd ning sestap on meil võimalik arvesse võtta igasuguseid soove.
Kui ülal pakutud tellimisvormist jääb väheseks ning mõtteid ja küsimusi on rohkem, siis kirjuta meile julgesti vabas vormis kiri:

Ava kirjavorm – kirjuta kohe!


  Taimparknahk ja muud materjalid

  Loe materjalide kohta, mida tööks kasutan.

  Tellimustööde teostamisest

  Nahast esemed valmivad Nahakambris suures enamuses tellimustöödena. Seetõttu on meil võimalik pakkuda ka nõnda palju valikuvõimalusi – ei ole meil piiranguid ei mõõtude ega kuju osas ning ka nahale voolitud pildid ja mustrikirjad saad oma maitse järgi välja valida.

  Kõik Nahakambris valmistatud esemed on otsast lõpuni käsitsi tehtud. See annab võimaluse pakkuda kõigile vastavalt vajadusele ja soovidele valmistatud esemeid. Kui inimesed on erinevad, siis miks peaks kõigile samasugune lahendus sobima?

  Et Sinu soovitud nahast ese valmistada, selleks on mõistagi peale tellimuse esitamist mul aega tarvis selle valmistamiseks. Töötan nö elava järjekorraga ning eseme valmistamise aeg üksi ei sõltu mitte sellest, et kui kaua konkreetse eseme valmistamiseks kulub, vaid ka eelolevatest kokkulepetest. See aeg on kogu aeg muutumises ning kui Sulle on väga oluline mingisugune ese kindlaks kuupäevaks kätte saada, siis võta julgesti ühendust ning küsi täpselt järele.