Nahast rahakotid

Nahast rahakotid

Taimpargitud täisnahast käsitsi valmistatud mitmesugused rahakotid meestele ja naistele. Rahakotte valmistame erinevas mõõdus ja erisuguse mahutavusega. Pakume nii kokku volditavaid väikeseid mudeleid kui ka suuri meeste ja naiste rahakotte. Kõikidele rahakottidele pakume kaunistuseks nahale käsitsi voolitud mustreid ja pilte ning valikus on mitmeid ilusaid värvitoone.

Kui soovid, saad siit lehe allosast lähemalt lugeda rahakottide valmistamise kohta.

Rahakottide valmistamisest ja tellimisest

Kõik meie tööd on valmistatud käsitsi taimaprgitud täisnahast. Kõik rahakoti jaoks tarvilised tükid lõikame samuti käsitsi välja ning see tähendab, et meil ei ole mingisuguseid piiranguid ei rahakoti mõõdu, kuju ega mahutavuse osas.

Rahakoti tellimisel saab valida kõiki osiseid – kaardi- ja rahataskute arvu, münditasku olemasolu, lisataskuid dokumentidele ning aknaga taskuid näiteks juhilubadele vmt. Kõiki neid rahakotte, mida siin piltidelt vaadata saad, on võimalik kohandada ja muuta vastavalt soovile ning muidugi on võimalik ka valmistada mõni selline rahakott, mida siin veel näha ei ole.

Rahakotile kaunistuseks käsitsi voolitud pildid ja mustrid

Nahast rahakoti kaunistuseks pakume käsitsi voolitud pilte ja mustreid. See võib olla pea ükskõik missugune Sulle meeldib. Kui Sul ühtegi kindlat meelel pole, võid valiku jätta ka Wanakuramusele ning vihjeks nimetada mõne elemendi, mida mustrist leida soovid. Tihti on küsitud ka initsiaale või nime ning selle jaoks võib ka ilusa fondi välja valida.

Pildid ei ole muidugi kohustuslikud, hea meelega valmistame ka kena loomuliku naha pinnaga eseme.

Nahast rahakott koera pildiga
Tumepruun nahast rahakott koera pildiga (tellija saadetud fotolt).

Kinnised rahakotile

Rahakoti saab valmistada ka kinnisega ning selleks on meil pakkuda magneteid, trukke, metallnuppe ning suurematele rahakottidele sobivad ka väikesed pistlukud.

Nahkpõime või õmblused

Rahakotiks saavad nahatükid saab ühendada nahkpõime või õmblustega. Mõlemad on vastupidavad ja kenad lahendused aga pakuvad siiski erinevat stiili lõpptulemust. Veel põnevaid tulemusi saab, kui valida kas niidi või põimeks kasutatava nahariba värv rahakoti põhitoonist erinev.

Nahast rahakott Yggdrasil puuga. Trukiga kinnis.
Nahast rahakott Yggdrasil puuga. Trukiga kinnis.

Värvid ja viimistlus

Kasutame selliseid nahavärve, mis on spetsiaalselt toodetud sellistel meetoditel taimparknaha töötlemiseks. Need imenduvad naha pinna sisse, ei kulu maha ega hakka pragunema. Kõik värvitoonid on väga ilusad – kindlasti leiad endale meeldiva! Töö käigus saab nahk ka õlitatud ja vahatatud ning kaetud ka veidi niiskuskindlust lisava spetsiaalse määrdega.
Kõik meie tööd on alati korrektselt viimistletud.