Nahast vöökott pistlukuga

Taimpargitud nahast vöökotid

Pistlukuga vöökott on kindlam valik igasugustes oludes. Nõnda ei ole karta ei rahvasummas ega põõsastikus, et kott võiks kogemata lahti minna.

Nagu meie fotodelt siin kõrval näed, on meil selliseid vöökotte valmistatud väga erineva tegumoe ja mahutavusega. Võimalik on tellida vöökotti ainult ühe taskuga aga ka suisa seesugust, mis endas vaat et rahakotti salaja peidab, sest et talle ka juba kaardi ja rahataskudki sisse on pandud.

Vaata veel lisaks materjalide ja vöökottide valmistamise kohta

Vöökoti tellimine

Kott saab Sinu vajadustele vastav, nii et saaksid mahutada kõik, mida soovid ulatuses hoida.
Siin on ka väike meelespea, mis ehk aitab algatuseks mõne soovi kirja panna:

 • Kirjelda meile, millist vöökotti sooviksid.
 • Hea plaan on kõik see, mida soovid kotti mahutada lauale laduda ning mõelda, millele nendest oleks eraldi taskut või panipaika tarvis ning kui palju need kokkuvõttes ruumi vajavad.
 • Kas soovid vöökotti, mis on kokku pandud nahkpõime või õmblustega?
 • Mis värv Sulle meeldiks?
 • Kas voolime vöökotile ka mõne mustrikirja või pildi?
Kategooria:
Logi sisse või loo konto Soovinimekirja kasutamiseks.

Nahatöödest

Valmistame kõik oma tooted otsast lõpuni käsitsi ning kasutame tööks taimpargitud nahka.
Õmblusteks kasutame väga tugevat vahatatud niiti – ka õmblustööd on nahakambris käsitsi tehtavad tööd.

Nahast vöökottide valmistamise kohta:

*Lingid avanevad uuel lehel

Kirjuta meile oma soovidest


  * Ära muretse, me vastame kirjadele väga kiiresti!

  Taimparknahk ja muud materjalid

  Loe materjalide kohta, mida oma töödeks kasutame:

  Tellimustööde teostamisest

  Nahast esemed valmivad Wanakuramuse Nahakambris suures enamuses tellimustöödena. Seetõttu on meil võimalik pakkuda ka nõnda palju valikuvõimalusi – ei ole meil piiranguid ei mõõtude ega kuju osas ning ka nahale voolitud pildid ja mustrikirjad saad oma maitse järgi välja valida.

  Kõik Wanakuramuse Nahakambris valmistatud esemed on otsast lõpuni käsitsi tehtud. See annab võimaluse pakkuda kõigile vastavalt vajadusele ja soovidele valmistatud esemeid. Kui inimesed on erinevad, siis miks peaks kõigile samasugune lahendus sobima?

  Et Sinu soovitud nahast ese valmistada, selleks on meil mõistagi peale tellimuse kätte saamist ka aega tarvis. Me töötame nö elava järjekorraga ning eseme valmistamise aeg üksi ei sõltu mitte sellest, et kui kaua konkreetse eseme valmistamiseks kulub, vaid ka eelolevatest kokkulepetest. See aeg on kogu aeg muutumises ning kui Sulle on väga oluline mingisugune ese kindlaks kuupäevaks kätte saada, siis võta julgesti ühendust ning küsi täpselt järele. Laias laastus võib arvestada, et tellimuse valmimiseni võib kuluda nii kahest nädalast kuni kuu aega.

  Talvine pööriaeg Wanakuramuse Nahakambris

  Me teame, et meie töödest on saanud hinnatud kingitused igasuguste tähtpäevade ja pühade puhul. Sestap on meil muidugi juba november ning ammugi detsember väga tihedad tööajad ning tellimuse valmistamise järjekorrad ka pikemad.

  Kõik esemed, mis on märgitud valmis toodeteks jõuavad Sinuni postipaki liikumise kiirusel – paki paneme teele hiljemalt järgmisel päeval.

  Arvustused

  Tooteülevaateid veel ei ole.

  Ole esimene, kes hindab toodet “Nahast vöökott pistlukuga”

  Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

  Wanakuramus näitab Sulle veel mõnda eset…