Nahaga kaetud karbid

Piltidel on käsitsi valmistatud nahaga kaetud karbid “Päike” ja “Kuu”.
Karbid on vennale ja õele mälestusesemete, dokumentide hoiustamiseks.

Sarnase nahast karbi soovi korral valmistame kokku lepitud mõõdus vineerist karbi ning katame selle nahaga. Piltidel nähtavad karbid on kaunistatud kaane pealt paksemale nahale voolitud piltidega, mis on liimitud kaanetükile. Ülejäänud karbi osad on kaetud õhema nahaga. Vineeri ei jää kusagilt paistma.
Sarnase karbi, aga kergema, saab valmistada ka pappi kasutades. Seda peaks otsustama selle järgi, et kui suurt raskust ning milliseid esemeid karp peab suutma hoida ja toetada.

Märkimist tasub veel, et vineer on sedapuhku valitud 6mm paks, et karp oleks piisavalt jäik ning ei annaks painduma ka juhul, kui karbis hoiustatav saab kokku raskem. Karbi mõõtmed võimaldavad seda: nende mõõdud on 33 x 22 cm ning kõrgust said need 6 cm jagu. Ühtlasi talub selline karp ka ise kuigi palju raskust.

Vaata karpide valmistamise kohta lisaks

Nahaga kaetud karbi tellimine

Karp valmib mõõdu ja väljanägemise poolest kokkuleppe järgi. Lisaks soovime Sinuga läbi arutada ka võimalikud karbile voolitavad pildid ja mustrikirjad. Sestap on parem, kui algatuseks kirjutad meile oma soovidest.
Siin on ka väike meelespea, mis ehk aitab esialgu peamise kirja panna:

 • Millises mõõdus karpi soovid?
 • Milline värv Sulle meeldib?
 • Kas soovid karbile kaunistuseks ka mingisugust käsitsi voolitud pilti või kirja?
Logi sisse või loo konto Soovinimekirja kasutamiseks.

Nahatöödest

Valmistame kõik esemed otsast lõpuni käsitsi ning kasutame oma töödeks taimpargitud nahka.

Nahast karpide valmistamise kohta:

*Lingid avanevad uuel lehel

Kirjuta meile oma soovidest


  * Ära muretse, me vastame kirjadele väga kiiresti!

  Taimparknahk ja muud materjalid

  Loe materjalide kohta, mida oma töödeks kasutame:

  Tellimustööde teostamisest

  Nahast esemed valmivad Wanakuramuse Nahakambris suures enamuses tellimustöödena. Seetõttu on meil võimalik pakkuda ka nõnda palju valikuvõimalusi – ei ole meil piiranguid ei mõõtude ega kuju osas ning ka nahale voolitud pildid ja mustrikirjad saad oma maitse järgi välja valida.

  Kõik Wanakuramuse Nahakambris valmistatud esemed on otsast lõpuni käsitsi tehtud. See annab võimaluse pakkuda kõigile vastavalt vajadusele ja soovidele valmistatud esemeid. Kui inimesed on erinevad, siis miks peaks kõigile samasugune lahendus sobima?

  Et Sinu soovitud nahast ese valmistada, selleks on meil mõistagi peale tellimuse kätte saamist ka aega tarvis. Me töötame nö elava järjekorraga ning eseme valmistamise aeg üksi ei sõltu mitte sellest, et kui kaua konkreetse eseme valmistamiseks kulub, vaid ka eelolevatest kokkulepetest. See aeg on kogu aeg muutumises ning kui Sulle on väga oluline mingisugune ese kindlaks kuupäevaks kätte saada, siis võta julgesti ühendust ning küsi täpselt järele. Laias laastus võib arvestada, et tellimuse valmimiseni võib kuluda nii kahest nädalast kuni kuu aega.

  Talvine pööriaeg Wanakuramuse Nahakambris

  Me teame, et meie töödest on saanud hinnatud kingitused igasuguste tähtpäevade ja pühade puhul. Sestap on meil muidugi juba november ning ammugi detsember väga tihedad tööajad ning tellimuse valmistamise järjekorrad ka pikemad.

  Kõik esemed, mis on märgitud valmis toodeteks jõuavad Sinuni postipaki liikumise kiirusel – paki paneme teele hiljemalt järgmisel päeval.

  Arvustused

  Tooteülevaateid veel ei ole.

  Ole esimene, kes hindab toodet “Nahaga kaetud karbid”

  Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga