Nahast ruunilaud

Piltidel on esitletud õlitatud viimistlusega ruunilaud. Valmistatud on see õhemast nahast ning märgistus on peale kantud pürograafia tehnikas. Laua diameeter on ca 50cm.

Laua tellimisel saad valida nii viimistlust, märgistust kui ka mõõtmeid. Lehe allosas on mõned mõtted sarnase laua valmistamise kohta.

Sarnase laua tellimiseks saada mulle algatuseks kiri, milles täpsustad oma soove:

Kategooria:

Kirjeldus

Mõned variandid ruunilaua tellimiseks

  • Õhemast nahast ruunilaud (nagu fotodel) on hõlpsalt kokku rullitav ning seega on sellele lihtne hoiupaika leida. Märgistuse saab õhemast nahast lauale kanda pürograafia tehnikas ning kui soovid, võib märgistuse erksamalt esile toomiseks selle maalida ka värviliseks. Sellise laua tagumine pool jääb “karvane” nagu naha teine pool ikka.
  • Ruunilaua võib valmistada ka paksemast nahast, mis juhul sobib seda käsitleda pigem kui mööblieset juba, mida kappi ei pakita. Sel juhul on võimalik märgistus kanda nahale ka voolitult. Voolitud märgistust on võimalik erinevate värvidega üle maalida.
  • Kahekordsest nahast laud, mille mõlemad pooled on siledad (naha karvast poolt ei jää näha). Kahekordsel laual saab kindlasti olema servas kas õmblus või nahkpõime. Kui soovid eriti kogukat lauda, siis saan kasutada mõlema kihi jaoks paksu nahka. Paksemast nahast valmistatud laudade juhul saab märgistuse jaoks kasutada nii pürograafiat kui voolimist – minu isiklik arvamus on, et paksemale nahale tasub valida voolitud kujutised. Kahekordsest nahast valmistatud laua uhkusest saad aimu, kui vaatad malelauda.

Kõik variandid võivad saada kaunistatud kas nahkpõime või õmblustega olenemata sellest, kas ülesehituse poolest seda vaja on. Peale kantavat märgistust on võimalik esitada ka mitmevärviliselt.

Nahatööde tellimine

Kirjuta mulle