Nahast vutlar

Taimparknahast käsitsi valmistatud vutlarid.

Vutlar saab tehtud soovitud esemele selle mõõtude ja iseärasuste järgi. Lisaks kasutusotstarbe kirjeldusele võib meid aidata ka pildike esemest.

Vutlar võib saada tehtud ka vööaasaga, kui soovid seda vööl kanda.

Vutlari kinnituseks on pakkuda trukke, metallnuppe, magneteid, pisikesi pandlaid ja pistlukke. Kinnituse valik peaks sõltuma ennekõike sellest, et milliseks otstarbeks vutlarit vaja on, millistes oludes seda kasutatakse.

Vutlariks välja lõigatud nahast osad saab omavahel ühendada tavaliste õmblustega või nahkpõimega. Kaunistuseks pakume nahale voolitud pilte, mustreid.

Vutlari tellimine

Nahast vutlar valmib kokku lepitud mõõtmete ja tegumoe järgi.
Esemed on erinevad ning tegumoe üle on hea siis otsustada, kui otstarve selge on.

Piltidelt näed, et tihti kasutame me selliste vutlarite valmistamiseks märgvormimist, mille käigus me valmistame sobiva vormi ning pressime naha selle vahel märjalt sovivasse kujusse.

Vaata ka materjalide ja töö teostamise kohta

Siin on ka väike meelespea, mis ehk aitab algatuseks mõne soovi kirja panna:

 • Millisele esemele vutlarit soovid? Hea on, kui lisad pildi jutu ilmestamiseks.
 • Millist kinnist eelistad?
 • Kas vutlar peaks olema vööl kantav?
 • Mis värv Sulle meeldiks?
 • Kas voolime vutlarile ka midagi ilusat?
Ava kirjavorm – kirjuta kohe!

  Logi sisse või loo konto Soovinimekirja kasutamiseks.

  Nahatöödest

  Valmistame kõik oma tooted otsast lõpuni käsitsi ning kasutame tööks taimpargitud nahka.
  Õmblusteks kasutame väga tugevat vahatatud niiti – ka õmblustööd on nahakambris käsitsi tehtavad tööd.

  Taimparknahk ja muud materjalid

  Loe materjalide kohta, mida tööks kasutan.

  Tellimustööde teostamisest

  Nahast esemed valmivad Nahakambris suures enamuses tellimustöödena. Seetõttu on meil võimalik pakkuda ka nõnda palju valikuvõimalusi – ei ole meil piiranguid ei mõõtude ega kuju osas ning ka nahale voolitud pildid ja mustrikirjad saad oma maitse järgi välja valida.

  Kõik Nahakambris valmistatud esemed on otsast lõpuni käsitsi tehtud. See annab võimaluse pakkuda kõigile vastavalt vajadusele ja soovidele valmistatud esemeid. Kui inimesed on erinevad, siis miks peaks kõigile samasugune lahendus sobima?

  Et Sinu soovitud nahast ese valmistada, selleks on mõistagi peale tellimuse esitamist mul aega tarvis selle valmistamiseks. Töötan nö elava järjekorraga ning eseme valmistamise aeg üksi ei sõltu mitte sellest, et kui kaua konkreetse eseme valmistamiseks kulub, vaid ka eelolevatest kokkulepetest. See aeg on kogu aeg muutumises ning kui Sulle on väga oluline mingisugune ese kindlaks kuupäevaks kätte saada, siis võta julgesti ühendust ning küsi täpselt järele.