Nahast vutlar

Taimparknahast käsitsi valmistatud vutlarid.

Vutlar saab tehtud soovitud esemele selle mõõtude ja iseärasuste järgi. Lisaks kasutusotstarbe kirjeldusele võib meid aidata ka pildike esemest.

Vutlar võib saada tehtud ka vööaasaga, kui soovid seda vööl kanda.

Vutlari kinnituseks on pakkuda trukke, metallnuppe, magneteid, pisikesi pandlaid ja pistlukke. Kinnituse valik peaks sõltuma ennekõike sellest, et milliseks otstarbeks vutlarit vaja on, millistes oludes seda kasutatakse.

Vutlariks välja lõigatud nahast osad saab omavahel ühendada tavaliste õmblustega või nahkpõimega. Kaunistuseks pakume nahale voolitud pilte, mustreid.

Vutlari tellimine

Nahast vutlar valmib kokku lepitud mõõtmete ja tegumoe järgi.
Esemed on erinevad ning tegumoe üle on hea siis otsustada, kui otstarve selge on.

Piltidelt näed, et tihti kasutame me selliste vutlarite valmistamiseks märgvormimist, mille käigus me valmistame sobiva vormi ning pressime naha selle vahel märjalt sovivasse kujusse.

Siin on ka väike meelespea, mis ehk aitab algatuseks mõne soovi kirja panna:

 • Millisele esemele vutlarit soovid? Hea on, kui lisad pildi jutu ilmestamiseks.
 • Millist kinnist eelistad?
 • Kas vutlar peaks olema vööl kantav?
 • Mis värv Sulle meeldiks?
 • Kas voolime vutlarile ka midagi ilusat?
Logi sisse või loo konto Soovinimekirja kasutamiseks.

Nahatöödest

Valmistame kõik oma tooted otsast lõpuni käsitsi ning kasutame tööks taimpargitud nahka.
Õmblusteks kasutame väga tugevat vahatatud niiti – ka õmblustööd on nahakambris käsitsi tehtavad tööd.

Kirjuta meile oma soovidest


  * Ära muretse, me vastame kirjadele väga kiiresti!

  Taimparknahk ja muud materjalid

  Loe materjalide kohta, mida oma töödeks kasutame:

  Tellimustööde teostamisest

  Nahast esemed valmivad Wanakuramuse Nahakambris suures enamuses tellimustöödena. Seetõttu on meil võimalik pakkuda ka nõnda palju valikuvõimalusi – ei ole meil piiranguid ei mõõtude ega kuju osas ning ka nahale voolitud pildid ja mustrikirjad saad oma maitse järgi välja valida.

  Kõik Wanakuramuse Nahakambris valmistatud esemed on otsast lõpuni käsitsi tehtud. See annab võimaluse pakkuda kõigile vastavalt vajadusele ja soovidele valmistatud esemeid. Kui inimesed on erinevad, siis miks peaks kõigile samasugune lahendus sobima?

  Et Sinu soovitud nahast ese valmistada, selleks on meil mõistagi peale tellimuse kätte saamist ka aega tarvis. Me töötame nö elava järjekorraga ning eseme valmistamise aeg üksi ei sõltu mitte sellest, et kui kaua konkreetse eseme valmistamiseks kulub, vaid ka eelolevatest kokkulepetest. See aeg on kogu aeg muutumises ning kui Sulle on väga oluline mingisugune ese kindlaks kuupäevaks kätte saada, siis võta julgesti ühendust ning küsi täpselt järele. Laias laastus võib arvestada, et tellimuse valmimiseni võib kuluda nii kahest nädalast kuni kuu aega.

  Talvine pööriaeg Wanakuramuse Nahakambris

  Me teame, et meie töödest on saanud hinnatud kingitused igasuguste tähtpäevade ja pühade puhul. Sestap on meil muidugi juba november ning ammugi detsember väga tihedad tööajad ning tellimuse valmistamise järjekorrad ka pikemad.

  Kõik esemed, mis on märgitud valmis toodeteks jõuavad Sinuni postipaki liikumise kiirusel – paki paneme teele hiljemalt järgmisel päeval.

  Arvustused

  Tooteülevaateid veel ei ole.

  Ole esimene, kes hindab toodet “Nahast vutlar”

  Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga