Nahast rihmad rippuvale riidepuule

Soovija saab valida kui pikad ja laiad riidepuu riputusrihmad olema peaks ning kuigi palju saab teha neid ka kõrguse poolest reguleeritavaks.
Rihmad saab soovi korral kaunistada nahale voolitud mustriga ning võimalik on siis muster ka mitmevärviliseks maalida.

Vaata ka materjalide ja töö teostamise kohta

Taimpargitud nahast rippuva riidepuu rihmade tellimine

Rippuva riidepuu rihmade valmistamiseks lepime kokku igasugustes üksikasjades ning kogu lugu algab sellest, et loeme läbi kõige pealt Sinu soovide kirjelduse:

Ava kirjavorm – kirjuta kohe!

  Logi sisse või loo konto Soovinimekirja kasutamiseks.

  Nahatöödest

  Riidepuu valmistamisest

  Pildil on sellised rihmad, milliste reguleerimist tellija sooviski vaid ühe kindla vahemaa jagu. Kui rihmad teha pannaldega, siis võib reguleerimise samm olla ka päris tihe.

  Siin tasub tähele panna, et kui sinu riidepuu peab väga suurt raskust kandma, on soovitatav teha rihmad tugevamad, kahekordsest paksust nahast. Tagumine rihm jääb siis ilma mustrita ning toestab mustriga rihma. Viimasel juhul saab väga tugevad rihmad.

  Sellise riidepuu tarvis aga tuleb (metallist, puidust vms) toru või latt soovijal endal leida. Toru järgi valmistame rihmadele parajad aasad, millest see läbi pistetakse.

  Taimparknahk ja muud materjalid

  Loe materjalide kohta, mida tööks kasutan.

  Tellimustööde teostamisest

  Nahast esemed valmivad Nahakambris suures enamuses tellimustöödena. Seetõttu on meil võimalik pakkuda ka nõnda palju valikuvõimalusi – ei ole meil piiranguid ei mõõtude ega kuju osas ning ka nahale voolitud pildid ja mustrikirjad saad oma maitse järgi välja valida.

  Kõik Nahakambris valmistatud esemed on otsast lõpuni käsitsi tehtud. See annab võimaluse pakkuda kõigile vastavalt vajadusele ja soovidele valmistatud esemeid. Kui inimesed on erinevad, siis miks peaks kõigile samasugune lahendus sobima?

  Et Sinu soovitud nahast ese valmistada, selleks on mõistagi peale tellimuse esitamist mul aega tarvis selle valmistamiseks. Töötan nö elava järjekorraga ning eseme valmistamise aeg üksi ei sõltu mitte sellest, et kui kaua konkreetse eseme valmistamiseks kulub, vaid ka eelolevatest kokkulepetest. See aeg on kogu aeg muutumises ning kui Sulle on väga oluline mingisugune ese kindlaks kuupäevaks kätte saada, siis võta julgesti ühendust ning küsi täpselt järele.