Nahast käekott

Taimpargitud nahast käsitsi valmistatud käekott.

Nahast käekott on kaunistatud nahale käsitsi voolitud pildiga, kinniseks on sel magnet. Koti suure sahtli sees on tagaseinas üks lisatasku ning seljal rihm käe läbi pistmiseks. Kott on käsitsi õmmeldud; õmblusteks kasutame tugevat vahatatud niiti.

Piltidel esitletud koti mõõtmed on umbes 25cm x 15cm, küljelt ca 3cm.

Tellimisel saab kotile lisada veelgi sahtleid- taskuid, kohandada koti mõõtmeid ning soovi korral valida kaunistuseks endale meelepärane pilt või mustrikiri. Valikus on meil mitmeid ilusaid värve!

Nahast käekoti tellimine

Käekott valmib sellisena nagu me kokku lepime. Siin on ka väike meelespea, mis ehk aitab algatuseks mõned olulised punktid otsustada:

 • Millise mõõduga käekott on Sinu jaoks sobiv arvestades, mida soovid sinna kindlasti panna?
 • Kui palju soovid koti sisse väiksemaid panipaiku ja taskuid?
 • Nahkpõime või tugeva vahatatud niidiga õmblused?
 • Millist kinnitust eelistad (magnet, pannal, trukk, metallnupp, kotilukk)?
 • Kas voolime nahale ka mõne mustrikirja või pildi?
 • Milline värv sulle meeldiks?
Ava kirjavorm – kirjuta kohe!

  Logi sisse või loo konto Soovinimekirja kasutamiseks.

  Nahatöödest

  Kõik meie valmistatud esemed on otsast lõpuni käsitsi tehtud ehtsast nahast.

  Taimparknahk ja muud materjalid

  Loe materjalide kohta, mida tööks kasutan.

  Tellimustööde teostamisest

  Nahast esemed valmivad Nahakambris suures enamuses tellimustöödena. Seetõttu on meil võimalik pakkuda ka nõnda palju valikuvõimalusi – ei ole meil piiranguid ei mõõtude ega kuju osas ning ka nahale voolitud pildid ja mustrikirjad saad oma maitse järgi välja valida.

  Kõik Nahakambris valmistatud esemed on otsast lõpuni käsitsi tehtud. See annab võimaluse pakkuda kõigile vastavalt vajadusele ja soovidele valmistatud esemeid. Kui inimesed on erinevad, siis miks peaks kõigile samasugune lahendus sobima?

  Et Sinu soovitud nahast ese valmistada, selleks on mõistagi peale tellimuse esitamist mul aega tarvis selle valmistamiseks. Töötan nö elava järjekorraga ning eseme valmistamise aeg üksi ei sõltu mitte sellest, et kui kaua konkreetse eseme valmistamiseks kulub, vaid ka eelolevatest kokkulepetest. See aeg on kogu aeg muutumises ning kui Sulle on väga oluline mingisugune ese kindlaks kuupäevaks kätte saada, siis võta julgesti ühendust ning küsi täpselt järele.

  Wanakuramus näitab Sulle veel mõnda eset…