Kaelas kantav kott

Logi sisse

Nahast käsitsi valmistatud väike kerge kott pisiesemetele.

Valida on nii tegumoodi kui kaunistusi kotile. Näiteks maagilise punutisega rihm ja nahkpõime – need muidugi lisaks käsitsi voolitud mustripiltidele. Kenad värvid ka saadaval.

Tellimiseks saada mulle kiri, milles täpsustad oma soove:

Nahast koti tellimine


Kirjeldus

Nahast koti tellimine

Kui soovid koti Üksikasjades
otsast lõpuni üle mõelda

siis ootan Sinult vabas vormis kirjeldust, millist õlakotti sooviksid. Et kirjutamisega hõlpsamalt algust teha, olen teinud Sulle väikese kokkuvõtte asjaoludest, mida säärase nahast koti tellimisel tasub silmas pidada.

Väiksemad kotid Nahakambrist

 • Nahast vöökott piisoni ja mustrikirjagaNahast vöökotid
  Alates: 100 

  Kerged väikesed nahast vöökotid mõne kergema eseme jaoks!

  Vöökott valmib vastavalt Sinu soovitud (telefonimudeli või sarnases mõõtkavas eseme) mõõtudele. Kott kinnitub vööle kahe nahast aasaga koti seljal, mis hoiavad vöökoti vööga kohakuti.

  Et kott päris enda omaks teha, pakun Sulle nahale kaunistuseks käsitsi voolitud pilte ja mustrikirju. Valida on mitmete ilusate värvide vahel, millele lisaks võid soovi korral valida kena kontrasti pakkuva niidiga õmblused.
  Kotile saab lisada väikese tasku või paar, mis on sobilikud mõndade kaartide või sularaha hoiustamiseks.

 • Nahast vöökottNahast vöökott
  Alates: 255 

  Nahast käsitsi valmistatud mahukamad vöökotid.

  Kotil on põnev kinnitusmehhanism, mis on nii imeliselt lihtne kuid hämmastavalt kindel lahendus. Ma ei näe võimalust, kuidas selline saaks kogemata lahti minna. Lisaks on see väga lihtne ja mugav kasutada.

  Sellise koti kaunistamiseks on kõige parem valida mõni selline kujutis, mida on hea peegeldada kinnitusaasast kummalgi poolel. Tagasihoidlikuma variandina võib käsitsi nahale voolitud mustrikirja või väiksema märgistusega kaunistada koti kinnitusrihma.

  Mõnel juhul nimetatakse sellist kotti ka viikingi (stiilis) kotiks.

  Vaikimisi on kott küljelt ca 50-60mm lai ning aasa vahele mahub kindlasti ka laiem vöö (kuni 60mm).

  Vali This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
 • Nahast õlarihmad kottideleNahast rihmad õlakotile

  Taimpargitud nahast käsitsi valmistatud õlarihmad.

  Pildil näidiseks esitatud õlarihmad on valmistatud tellija soovi järele. Need on pikkuse poolest pandlast reguleeritavad ning komplektis õlapehmendusega, mis raskema koorma kandmisel aitab survet hajutada. Õlarihmad kinnituvad koti külge metallist karabiinide abil.

  Õlarihma saab tellida ükskõik millise pikkuse ja laiusega. Õlapehmendus on samuti valitav (ei ole kohustuslik). Muu hulgas lepime kokku, et kas kasutan nahast õlarihmadele messingu või hõbedakarva metallosiseid (vahel võib ka musta värvi neid leiduda).

  Valmistamisel arvestan ka, et kui suurt raskust rihmad taluma peavad, seega anna mulle teada, millise koti küljes plaanid rihma kasutada.

  Kirjuta mulle!

 • Mustriga nahast vöökottTumepruun nahast rihma ja koti komplekt
  Alates: 145 

  Laiemast küljest avanevad metallist pistlukuga käsitsi valmistatud vöökotid.

  Vali, kas soovid kotti vööga kohakuti või veidi pikema(te) vööaasa(de)ga, et see ripuks mõne sentimeetri jagu vöö ülemisest servast allapoole. Et kotis esemeid veidi mugavamalt paigutada saad soovi korral lisada sellele tasku või paar.

  Otsusta, missuguse mõõduga kott Sulle kõige paremini sobiks. Laius küljelt on nendel vöökottidel ca 30mm.

  Koti kaunistamiseks mõne uhke mustrikirja või märgikesega on ruumi kas koti klapil või esiküljel klapi all.  Vali meelepärane värv ning soovi korral kena kontrasti pakkuv õmblusniidi toon.

  Vali This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
 • Nahast mahagonikarva käekottNahast käekott seestpoolt

  Nahast käsitsi valmistatud käekotid.

  Kott kinnitub pealt magnetiga ning mahutab just täpselt nõnda palju, kui peole minekuks midagi kaasa võtta tarvis on! Aga nagu ikka – valmistan hea meelega Sinu soovil koti ka teistsuguste mõõtmetega. Lisaks kaunistan koti mõne kena mustripildiga ning saad valida ka meelepärase värvi.

  Tellimiseks saada mulle kiri, milles täpsustad oma soove:

  Käekoti tellimine

  [forminator_form id="62644"]
 • Nahast käekotid loomapiltidegaNahast pruun käekott rebasega

  Käsitsi valmistatud väike nahast õlakott.

  Kotti on võimalik valmistada Sulle sobivas mõõdus ning vajalike taskute arvuga.

  Kui soovid, et vooliksin kotile kaunistuseks ka mõne kena pildi või mustrikirja, siis selleks on ruumi nii koti esiosal klapi all, ka klapil aga miks mitte ka valida üleni kirjatud kott!

  Kotti saab tellida nahkpõimega või õmblusega. Nii põime kui õmbluse värv võivad koti põhitoonist erineda. Valikus on palju ilusaid värve.

  Tellimiseks saada mulle kiri, milles täpsustad oma soove:

  Õlakoti tellimine

  [forminator_form id="62644"]